Yüce Esnafımız

Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Olayın daha başında dükkan sahibi sopa ile dışarı fırlıyor de ki turist suçlu ne olur ,önce konuşmak dinlemek hoşgörü nerede...bir anda çapulcu sürüsü gibi 10-15 kişi adamın üzerine sopalarla koşuyorlar...ne oluyoruz arkadaş , önce bir dinle anla sonra oturup sakince orta yolu bul..

Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Adam dolabı nasıl açmış yav iyi güldüm :D :D Suçlu bile olsa bu şekilde girilir mi adama hemen adamda sağlammış yalnız :D
O dolaplar malum hiçbir zaman bulunduğu yerde düz durmaz hep eğretidir ,altına parke taşı koyarlar içine silme su sığdırırlar sonra en ufak hareket de her şey aşağı...adamın kim olduğunu bulamadım ama bir çok yabancı haber kanalları prof. boksör olarak yazmışlar..

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Sağlam güldüm, hele hele yumruğu yiyen Celtic'li arkadaşa pek bi fena güldüm, oh olsun dedim... :)

Tamam adam hanzo, yıkmış ortalığı da bir kişiye onlarcasının saldırıp yıkamaması nedir yahu.

:)

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Ve İrlanda veliahtının Türkiye'de zopa yimesiynen 3. Dünya savaşı başlamış olmuştu... Esnafımız istisnaları tenzih ederim patlmaya hazır bomba. Birçok yerde paramızla rezil oluyoruz. Esnaflık sadece al ver ile bitmiyor, insanlar arası ilişkiye de dayanıyor. İnsanlar boşuna Kayseri'yi tercih etmiyor.

SM-T530 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Abi bu videodaki şahıslarda göç ile gelenler, o mevkiide oturan birisinden kesin bilgi geldi.
Bilgi gelmesine gerek yoktu Murat, ben yüzde yüz emin olduğum için zaten "göç ile gelenler" ibaresini bilerek vurguladım... Asayiş olaylarının yüzde sekseninde, terörün zaten yüzde bin içinde şerefsizler...

Üst Alt