Yok Böyle Bir Kaza

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde otomobille motosikletin çarpıştığı kazada bir kişi hayatını kaybetti. İlginçtirki kaza sonrası yukarıdaki görüntü ortaya çıktı. Daha önce bu tip bir kaç fotoğrafa internette denk gelmiştim ama bu fotoğraf bence daha bir ilginç.

Çarpanda çarpılanda pejo. Motosiklet büyük olsa bu görüntüye tamam diye bilirim ama küçük bir motorsiklet otomobile ok gibi saplanmış.

Videosunu izlemek isteyenler bu linkten bakabilir.

http://www.haberler.com/otomobille-motosiklet-carpisti-1-olu-2-7903570-haberi/

Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Allah rahmet eylesin :(
O motor kaç kg ki arabanın çarpma etkisiyle fırlayıp uçması gerekiyordu..eşim bu aralar motosikleti fazla düşünmeye başladı ama malum İstanbul da otomobil bile riskli iken illa almamız gerekiyorsa alırız otomatik 323 kullanırsın dedim.

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Allah rahmet eylesin... Şaka gibi bir görüntü... Dikkatli olmak her zaman iyidir... Ne kadar iyi şoför olursan ol... Dün hıyarın biri iki şeritli yolda beni göre göre daldı önüme, son anda kendimi attım kenara bir yerlere... Kartalla daldı hem de. Çekilmesem dedim bir kere sinirle ama işte. Hamur olacak şerefsiz yandan dokundursam... Allah korusun arkadaşlar.

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
Allah rahmet eylesin ne diyelim trafikte dikkatli olmak lazım fakat biz dikkatli olsakta karşımızdakiler dikkatsiz oluyor. 7 Kere trafik kazası yaptım hepside ufak dikkatsizlik sonucu Allah a şükür kimsenin canına bişey olmadı.

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Allah rahmet eylesin :(
O motor kaç kg ki arabanın çarpma etkisiyle fırlayıp uçması gerekiyordu..eşim bu aralar motosikleti fazla düşünmeye başladı ama malum İstanbul da otomobil bile riskli iken illa almamız gerekiyorsa alırız otomatik 323 kullanırsın dedim.
Istanbulda 4 sene motorsiklet kullandim 50bin km yol yaptim 1 arkadasim vefat etti surucunun kapiyi acmasi ile kapida kaldi ufak tefek kazlarim oldu ama hep karsi tarafin suclari.
Cok dikkatli olmak lazim ve kesinlikle sunu iyi anladim abarti egzossuz motorsiklete istanbulda binilmez.

Üst Alt