Yenilenen Peugeot 508

#1
Evet yenilenen Peugeot 508 tanıtılmaya başlandı. Alternatif motor seçenekleri olduğu gibi, otomatik vites seçeneği de var. Hem benzinli, hemde dizel motorda otomatik vites seçeneği konulmuş.

1.6 Dizel motor seçeneğinde, ETG6 adı altında otomatik vites seçeneği var. Bu şanzıman hakkında ilk zamanlar tam otomatik şanzıman deniliyordu. Ama hayata geçirildiğinde öyle olmadığı anlaşıldı. Ama uzmanların dediği Citroen'in MCP, Peugeot'un Auto6r şanzımanından daha performanslı ve konforlu olacağı söyleniliyor.

İlerleyen günlerde araçla ilgili izlenimlerde ortaya çıkar. Aracın başlangıç fiyatı ise 86.500.-Lira.

Aracın teknik ve donanım özellikleri şu şekilde.
 

chaos

Katılımcı
Konum
Ankara
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
#3
Önden fena olmamış, makyajdan çok yeni kasa gibi. Hatta şu bir türlü çıkamayan Mondeo'ya benziyor. Arkaya bir türlü alışamadım ama içerisi güzel gözüküyor. %90 filolara satacaklar ne diye kasmışlar ki gerçi :D
 

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Ankara
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
#5
İç sadeliği hoşuma gitti, direksiyon berbat, ön tasarım fena değil, bir buçuk tonluk arabaya 115 hp 240 torkluk opsiyon koymuş, bildiğin leş.
 
Konum
Bolu-Ş.Urfa
Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
#6
Kasaya bakınca; çok asortik bir araca benziyor ama içi bildiğin Renault Fluence gibi.

Uzun, büyük bir araç olmasından dolayı bir önceki kasalar bile çok hoşuma gidiyordu ama motor ve beygir gücünü göz önünde bulundurdugumda tam bir fiyasko...-Mobil uygulamadan gönderildi-
 
Üst Alt