Yeni Volvo s60 Cross Country

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1
Yeni Volvo s60 Cross Country Detroit Auto Show için gün sayıyor.İnsanların giderek daha büyük ve station wagon tarzı araçları tercih etmesi,otomotiv firmalarını da yeni modeller tasarlamaya teşvik ediyor.Bu sınıfta güzel örnekler veren Audi ve Volvo firmaları şuan bu sınıftaki birincil markalar olarak görülüyor.

İsveçli Volvo standart S60 üzerinde birtakım oynamalar yaparak S60 Cross Country modelinin lansmanını Detroit Auto Show'da gerçekleştirecek.Standart S60'tan 65 mm daha yüksek olan bu model,4 awd(4x4) sistemine sahip olacak.Volvo'dan yapılan açıklamalara göre 18 inç ve 19 inç kalın lastikler sayesinde,aracın konforu arttırılmış ve araç içine gelen gürültü büyük miktarda azaltılmış.Yeni Volvo s60 Cross Country Avrupa'da 2.0, D4 2.3 ve T5 2.5 motor çeşitleriyle satışa çıkacak.T5 motoruyla 254 beygir gücüne sahip olacak olan araç, gelecek hafta Detroit'te tanıtılacak.

 

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Ankara
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
#2
Çakma X6 gibi durmuş beğenmedim. Volvo Cross Country konusunda V40 ile başarılı, S60 olmamış.
 

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#4
Cross Coutnry tasarlıyalım diye Volvo'yu kelaynak kuşuna benzetmişler...
 

kemal1963

Katılımcı
Konum
Bursa
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
#8
yandan bakınca lastikler emanet gibi durmuş :) araba sanki lastiklerin üzerinden kopup düşecek gibi duruyor. volvo cross country işini sadece v70 ile devam ettirsin. bu hiç olmamış hatta rezil olmuş bence.
 
Üst Alt