Yeni Suzuki iV4 Geliyor

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1
Suzuki denildiğinde akla gelen ilk model Grand Vitara oluyor. Ülkemizde en çok sevilen Suzuki Modeli Vitaralar oldu. Tabi binek sınıfında da Swift’i es geçmek haksızlık olur.

2015’in ilk aylarında yeni Grand Vitara’yı duyuran Suzuki’den kompakt SUV pazarı içinde bir adım daha geldi. Grand Vitara’dan daha küçük boyutlara sahip olan bir SUV ile Suzuki karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Suzuki iV4 modelini fuarda konsept olarak bizlerle paylaşmıştı.

Aracın kısa süre içerisinde seri üretime geçmesi planlanıyor. Baştan aşağı çok farklı bir tasarıma sahip olan Suzuki iV4, off-road meraklılarının sıkı takibi altında. Fiyat/Performans oranı iyi yakalanırsa Suzuki iV4 modeli ile hedeflediği satış rakamlarına rahatça ulaşabilir.

Fiyat konusunda herhangi bir açıklama henüz yapılmış değil ancak tahminlerimize göre Suzuki iV4 yaklaşık 90 bin TL civarından satışa çıkabilir. 

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Ankara
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
#2
Muhtemelen içi diğer modelleri gibi odun gibidir, ama dış tasarımı çok güzel. Bu modelin üretilmesi S-Cross un üretiminin bitmesi demek mi acaba.