Yeni Prius Kamuflajsız!

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Yepyeni 4. nesil Toyota Prius, tamamen kamuflajsız bir şekilde objektiflere yakalandı.

8 Eylül’de tanıtımının yapılacağı kesinleşen hibritin tasarımında Mirai modelinden ilham alındığı açıkça görünüyor. Bumerang şeklindeki ön farlar ve çift ön ızgara bunu destekler nitelikte. Yan profilden 3. nesilden çok da farklı görünmeyen yeni Prius, genel olarak selefine göre biraz daha büyümüş.

TNGA (Toyota New Global Architecture) platformu üzerine kurulan yeşil model, önceki Prius’a göre daha ekonomik olacak. 1.8 litrelik konvansiyonel benzinli ünite, kendisine eşlik eden elektrik motoruyla birlikte toplamda 150 PS (110 kW) güç üretecek. Elektrik menzilinin ise 17.7 km’den (11 mil) 56 km’ye (35 mil) çıkacağı söyleniyor, bu da geliştirilmiş bataryalar sayesinde gerçekleşecek.

QLVAWa.jpg

qqg50z.jpg

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
İsmi toyota olduğu sürece tipine kimse bakmaz, her şekilde satar

Lupara

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
Bu toyotanın arabalarının hepsi bi bana mı tipsiz geliyor? Bir tanesini de güzel yap. Son auris bişeye benziyordu sadece.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Ben bu menzil olayını anlamadım şimdi bu 56 km. mi gidecekmiş elektrikle ? Tesla'nın 500 km gittiği düşünülürse hiçte fena değil :p Sanırım bu terslikte bir iş var :D

Üst Alt