Yeni Polo Sedan

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1


Volkswagen Rusya pazarında satışa sunacağı yeni modelleri Polo Sedan’ ın önündeki perdeleri tamamen kaldırdı.

Dış görünüş olarak makyajla birlikte gelen yeni çamurluklar, yeni ön ızgara, yeni renk seçenekleri, farklı jant tasarımları ve yeni far sistemi ilk bakışta dikkati üzerinde topluyor. Burada yeni far sistemine ek bir başlık açmak gerekirse LED gündüz farlarını barındıran yeni sistemin opsiyonel olarak Bi-Xenon şeklinde de sipariş edilebileceği belirtilmiş. İç tarafa geçildiğinde ise daha ilk bakışta Volkswagen in kullandığı yeni direksiyon simidi ve orta konsolu revize etmiş olması göze çarpıyor.

Tıpkı yeni kasadan bir önceki makyajlı versiyonu gibi 1.6 litrelik benzinli motorla alınabilecek olan model bu motorla 85 ve 105 beygir olmak üzere 2 farklı güç seçeneği sunuyor. Elde edilen bu gücü kullanıcılar kendi tercihlerine bağlı olarak 5 ileri manuel ya da 6 ileri otomatik vitesle kombinleyebilecek.

3 adet donanım seviyesiyle satışa sunulacak olan modelin donanım seviyelerinden çok standart olarak sunduğu özellikler dikkat çekiyor. Standart halinde klima, ön/arka elektrikli camlar, merkezi kilit, yol bilgisayarı ve ABS yi sunacak olan model baz bir model olmasına rağmen gayet tatminkar gözüküyor.

Volkswagen’ in Kaluga’ daki fabrikasında üretilen ve üretilecek olan modelin, Rusya pazarına çıkış tarihi ise haziranın 2. yarısı olarak belirlenmiş.
 

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#2
Nabza göre şerbet vermeyi çok iyi yapıyor fosurgen... Takdir ediyorum.


Bu ileti Tepetaklak gönderildi...
 
Üst Alt