Yeni Nokian i-Line Yazlık Lastik Serisi

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Nokianın bu yaz piyasaya çıkaracağı lastik i-line serisi imiş.
http://www.tyrereviews.co.uk/Article/Nokian-iLine-Press-Release.htm

Mükemmel sürüş hissini kaybettirmeden ekonomik ve konforu bir arada sunacağı ifade ediliyor.
Görülen yeniliklerden biri omuz kısmındaki su tahliye kanalları.
Ayrıca Nokian patentli DSI (Driving Safety Indicator) işareti ile beraber, ekstra su damlacığı işareti ile 4 mm az su birikintilerinde kızaklama riskini azalttığı iddia ediliyor.
Bunun yanında yüksek km, düşük yuvarlanma direnci ve düşük gürültü seviyesi sunacağı ifade edilmektedir.

Yine tam slika hamur bileşimi ile yüksek ıslak zemin performansı ve düşük yuvarlanma direnci sunuyor.

Türkiyeye de gelir büyük ihtimal, bakalım yaza doğru test puanları nasıl olacak :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Nokian çok güzel ilerliyor, Allah yollarını açık etsin, bu kaliteyi hiç bozmazlarsa dünyanın en iyisi olduğunu her kesim öğrenecek, ama şimdilik bunun tadını biz çıkartalım :)

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
Kışlıkların en fazla 2 sene ömrü kaldı. Nokian kış lastiklerini çok övüyorlar. İbre nokian dan yana olcak büyük ihtimalle.

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
Subaru ya anca nasip olacak desene abi :D

Bak subaru konusunda her türlü fitili ateşleyebilirsin gaz da alırım:) şaka bi yana cx-5 hakkatten mükemmel bir araba.rabbim herkeze çok daha iyilerini nasip eder inşallah subarunun beni çeken tek yanı 240 beygirlik gücü. Cx-5 e adam gibi tuning bulursam şöyle 180-190 hp gibi asla vazgeçmem.

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Nokian mı Michelin mi

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Etiket değerleri lastik ölçülerine göre değişkenlik gösterir.

fiyat nasıl sizce, şimdiden almaya değer mi, zamlanır mı acaba, yoksa baharı mı beklemeli
bir tane bayiye sordum goodyear lar zamlanacak dedi kısa süre sonra , muhtemelen nokian da zamlanabilir dedi, ama herhangi bir açıklama gelmemiş

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
fiyat nasıl sizce, şimdiden almaya değer mi, zamlanır mı acaba, yoksa baharı mı beklemeli
bir tane bayiye sordum goodyear lar zamlanacak dedi kısa süre sonra , muhtemelen nokian da zamlanabilir dedi, ama herhangi bir açıklama gelmemiş

Fiyatı iyi bence. Yaz lastiğini kışın, kış lastiğini yazın almakta fayda var tabiki de. nisan mayıs gibi lastikçiler fiyatları artırabilirler.

Yarisimde 60 yanak yerine 65 yanak kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım. Konfor iyileştirmişti ama bir sıkıntısını hiç görmemiştim. Şu anda da mazda 3 ümde 195-65-15 kullanıyorum. Lastik büyütsem 215-60-16 kullanırım. Orjinal değerin yanağının 5 fazlası.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Fiyatı iyi bence. Yaz lastiğini kışın, kış lastiğini yazın almakta fayda var tabiki de. nisan mayıs gibi lastikçiler fiyatları artırabilirler.

Yarisimde 60 yanak yerine 65 yanak kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım. Konfor iyileştirmişti ama bir sıkıntısını hiç görmemiştim. Şu anda da mazda 3 ümde 195-65-15 kullanıyorum. Lastik büyütsem 215-60-16 kullanırım. Orjinal değerin yanağının 5 fazlası.

donanımhaberden çek-kupon araştırıyoum , uygun bir şey bulursam alırım muhtemelen

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Serbest piyasa, zam gelecek söylemleri çok bağlayıcı olmaması lâzım. Zamanı geldiğinde değerlendirmenden yanayım.

Üst Alt