Yeni Nesil Audi A6

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1


Çılgın ve yenilikçi fikirlerin sahibi Audi ile otomobil denilince adı geçen yabancı dehlizlerden ‘RAC’ birleşerek yeni bir rekorla Guinnes Rekorlar Kitabı’na girmeye çalışacak. Tek bir dolu yakıt tankıyla birden fazla ülkeyi turlamayı amaç edinen Audi bunun için dersine iyi çalışmış görünüyor.

Aracın içerisinde olan biteni an be an kayıt altına alması için girişimci gazeteci Andrew Frankel ve yarış pilotu Rebecca Jackson bulunacak. Şüphesiz ki bir bu kadar daha merak edilen bir başlık aracın motoru. Audi tarafından yapılan açıklamaya göre 2 litrelik 4 silindirli 190 beygirlik yeni nesil 2.0 TDİ motor Audi’nin A6 modeline entegre şekilde kullanılacak.

Bu yolculuğun rotası ise Hollanda’da başlayacak ve sadece otoyollarla kalmayıp bölünmüş yollar ve tek şeritli yolları kullanıp şehir şehir ilçe ilçe rotasını sürdürecek. Rotanın geneline baktığımızda ise Balkanlar’ı neredeyse tamamen dolaşan Belçika, Lüksemburg , Fransa, İsviçre , Lichtenstein , Almanya, Avusturya ve İtalya’ya uğrayan bir yol bulunuyor.


 
Üst Alt