Yeni Mondeo'nun Ön Lansmanı Yapıldı

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
ecobost motorlarda güzel verilere sahip ama onlara lpg takılmıyor diye hatırlıyorum. Yakıt pahalı olmasa dizeli kim ne yapsın zaten. Alırsın 2500 turbo benzinli modellerden düzde de rampada da kafan rahat olur.
Ecobost farklı bir motor sistemi mi? Diğerlerinden farkı var mı acaba?

bcetiner

Sessiz
Araç Markası
1996 Lantis
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Ford pek sevmem ama mondeo yu begenırım.2011 dizel fiesta vardı bi aralar bende.Aman allahım o nasıl bır yalıtımdır oyle.Yani aslında yalıtım yoktu :D Dizel sesini severim aslında ama bu benim için bile fazla.1 hafta kadar da mondeo kullanma şansım oldu.En belirgin özelliği ise tork eğrisinin dik bir açı olması ile 2bin devir altında bile gaz tepkilerinin efsane oluşu.Sınıfının gerektirdiği donanım özellikleri ve teknolojik oyuncakları zaten mevcut.Yeni mondeo ise sanki daha yuvarlak hatlara sahip.Bu da eski hırçın daha erkeksi olan duruşunu aile babası kıvamına çevirmiş gibi geldi bana:)

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
Mondeo'nun duruşu da fena değil ama yakıtı nasıldır merak ediyorum, hani eskiden beri çok yaktığı söylenir ya. "Alırsın bir ford, olursun bir lord" :)

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
Teşekkürler paylaşımınız için, diğer firmaların benzinli motorlarından demek istemiştim.

Üst Alt