Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni Mitsubishi ASX 2016'da Geliyor

Konu, 'Mitsubishi' kısmında ktaskan tarafından paylaşıldı.

1. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz

Mitsubishi,ASX modelinin yenisini 2016 yılında yollara çıkaracak.

Mitsubishi'nin ASX modeli,2016 yılı ile birlikte yeni bir imaja kavuşacak.2016 yılının yaz mevsiminden sonra satışa çıkacak olan Yeni Mitsubishi ASX,hibrit motor seçeneğine de yer verilecek.

Dizel benzinli olarak da satışına devam edilecek olan ASX'in iç bölümünde kullanılan malzemelerin kalitesi arttırılmış.Alüminyum trimler ile daha da modern bit iç tasarıma sahip olacak olan ASX,ayrıca akıllı telefonlarla eşleşebilecek Android Auto ve Apple CarPlay uygumalarına sahip multimedya sistemini de kokpitte bulunduracak.

2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Ön Lexus olmuş, iç konsol güzel.

3. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Mitsubishi'nin İstanbul Autoshow 2015'te tanıtacağı modeli ASX'in 1.6 dizel motor özellikleri resmiyete kavuştu.

Uzakdoğu firması Mitsubishi,ASX modelinin 1.6 litrelik dizel motor seçeneğinin teknik özelliklerini açıkladı.

Türkiye'de 114 beygir gücüyle 270 Nm tork üretecek olan 1.6 Dizel ASX,5 ileri manuel vites ile satışa sunulacak.Bu motor ile Mitsubishi ASX,0-100 km/s hıza 11.2 saniyede ulaşabilicek ve maksimum 182 km/s hız yapabilecek.

Yakıt tüketimi konusunda da kendini gösterek bu motor,şehirçinde 5.2 litre,şehir dışında 4.2 litre,genel ortalama da ise 4.6 litrelik yakıt tüketimi gerçekleştiriyor.119 gr/km CO2 emisyon salınımı gerçekleştiren bu motor seçeneğine sahip ASX'in tanıtımı ise İstanbul Autoshow 2015'te yapılacak.

4. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Dizel motor seçeneğiyle pazar payını ikiye katlar.

5. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Peki sence dizel motora göre torku çok düşük değil mi? Ve hatta düşük değerlere rağmen yakıtta o kadar düşük değil.

6. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Tork konusundaki bilgide bir hata olmuştur, o torkta olması mümkün değil. Yakıt tüketimi yazılanın aynısı olursa gerçek hayatta kullanırken , bence gayet iyi. Bir çok firma 3.küsürlerden bahseder ama kullanırken bu asla böyle olmaz. Fabrika verisiyle örtüşürse fena değil tüketim.

7. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    114 Hp ve 270 Nm tork olarak güncellendi.

8. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.

9. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Konsept olarak gayet başarılı , ama seri üretime ne kadar yansır ? Çok alakasız basit bir tasarım çıkmazsa iyidir

Tapatalk

10. naziii

naziii Katılımcı

Araç Markası:
    2010 - Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - Hatchback
    Konsept ürün bu.Malesef mitsubishinin bu tarz bir aracı piyasaya süreceğine inanmıyorum.Seneye araç tanıtıldığında bu görsellere bakarak hayal kırıklığı yaratır diye düşünüyorum.

11. mesut taşdemir

mesut taşdemir Katılımcı

Dikkat!! Tork 270 nm bir de mitsubishinin teknik değerleri tabiri caizse bol kesedendir. Mesela benim aracımın şehir içi verisi 6 litre ama 5.5 hatta yaz lastikleri ile 5.2 civarı geziyor. Hele ki benzinliler bu konuda daha da başarılı o yüzden bu veriler gerçek dünya verisi gibi düşünün

12. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Katılıyorum Mesut

13. ersinnsahin

ersinnsahin Sessiz

Mesut sen benzinliye geç. Ben bile sakin kullanımda istanbulda 6,5 lt yi çok rahat görüyorum. Sen orada trafiğe takılmazsan 6 lt yi çok rahat görürsün.

14. mesut taşdemir

mesut taşdemir Katılımcı

Geçeceğim inşallah abi :)

15. aday

aday Sessiz

Sözkonusu Mitsubishi ise yakıt katalog değerlerinin altı hiç bir zaman sürpriz olmaz ama bu MIVEC motorlar için, burada yabancı bir motor olduğu için temkinli yaklaşmakta fayda var. Benim gibi dizeli sevmeyenlerin mutlaka MIVEC motorlarla tanışmalarını öneriyorum. ;)

16. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Dizel ASX İstanbul’da

Temsa Motorlu Araçlar, dizel motorlu Mitsubishi ASX’i ilk kez İstanbul Autoshow Fuarı’nda otomobil meraklılarıyla buluşturacak.

Bu yılın ikinci yarısında Türkiye’ye gelecek olan 1.6 dizel motorlu ASX’i ilk kez 21-31 Mayıs tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşecek İstanbul Autoshow’da görücüye çıkaracak olan Temsa Motorlu Araçlar, fuarda ayrıca Space Star ailesinin en yeni üyesi Space Star Intense ve yeni özellikleriyle Attrage Instense’i otomobil tutkunlarıyla tanıştıracak.

Yeni nesil Space Star ile tanışın!

Space Star’ın bir üst donanımlı versiyonu olan Space Star Intense, Auto Show’da sergilenecek otomobiller arasında yer alıyor. Yeni nesil Space Star’da anahtarsız çalıştırma sistemi, cruise control, bluetooth, deri direksiyon ve audio control gibi özellikler standart olarak sunuluyor. Ön sis farlarına ve sinyalli yan aynalara kavuşan yeni model otomobil tutkunlarının gözlerini kamaştıracak. Bir diğer yenilenen model Mitsubishi Attrage Intense ise; cruise control, bluetooth, ısıtmalı ve sinyalli yan aynalarıyla dikkat çekiyor.

Dünyanın ilk 4×4 plug-in hibrit otomobili olma özelliğine sahip Mitsubishi Outlander PHEV ise Temsa Motorlu Araçlar standının öne çıkan modelleri arasında yer alacak.

17. mesut taşdemir

mesut taşdemir Katılımcı

V I P biletim hazır gezmedik araba bırakmayacağım

18. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    İyi bir inceleme konusu bizi bekliyor o zaman... :D

19. mesut taşdemir

mesut taşdemir Katılımcı

Aynen öyle abi uzun uzun yazacağım

20. selmazda

selmazda Katılımcı

Araç çok güzel. Uzay çağı arabası gibi olmuş. Dizel 1.6 çok satar..

Araç konsept gibi sanki, aynısı çıkar mı acaba, çıkarsa çok güzel..

Sayfayı Paylaş