Yeni Mazda CX3 Japonya’da Satışta

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Yeni Mazda 3 ü ben tutturmuştum, en fulü 70' rahat geçer demiştim... Ocak ayından sonra da 75 olur demiştim...

Bunun için; en full ve dizel olarak (zaten başka seçenek yok sanırım) 90-97 arası diye tahmin ediyorum... 100 rakamı psikolojik olarak geçilmeyecektir...
Fuarda bu fiyat konusunu da açıklığa kavuşturayım bari. Ben tahminimi fuardan sonra yapıcam

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Fiyat tahminleri kesin ifade edilmediği için tutma imkanı yüksek,öyle bende tuttururum.100-110 bin dediğim zaman kesin tutar :)

ersinnsahin

Sessiz
Dün akşam ötv kdv hesabı yapıp en boşuna 72670 gibi bir rakam çıkarmıştım. Hesabım hiç iyi değildir ama ya tutarsa deyip paylaşıyorum :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
2015 dizel 1.5 Juke en dolusu 77.000 civarında. CX-3 tabiki artıları çoktur ama muadili bir araç diye bende 85-90 bin diyorum

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Qashqai full donanım kaç para mesela.
Bir de bu şöyle oluyor genelde, B segmentin full paketi c segment in boş paketi ile aynı yada az daha yukarıda oluyor, cx 5 fiyatı giriş paketine yakın olur

selmazda

Katılımcı
Arkadaşlar, eğer yanılmıyorsam bu araç Mazda 2'yle aynı platformu paylaşıyor. Belki tam karşılığı denemez belki ama Mazda2'nin SUV versiyonu(mazda 2, mazda 3 arası bişey sanki). Araç çok büyük değil gördüğüm kadarıyla. Bence fiyatı de Nissan juke'dan biraz fazla, Qashqai'den biraz az olabilir. Araç olabilecek en küçük boyutlu SUV. Dolayısıyla fiyatın öyle korkulacak kadar 100 binlere kadar çıkacağını sanmıyorum..İçini incelerseniz Mazda 2'ye çok benziyor..

Juke fiyatı 58-77 arasında(dizel) Qashqai ise 77'den başlıyor. Dolayısıyla CX-3'ün başlangıç fiyatı tam da ortasında olabılr, yanı 67 gibi..

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Yalnız şunu belirteyim araç tasarım olarak bakıldığında küçük gibi görünse de hiç te öyle değil. Mustafa abi verilerini yazmıştı.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Cx 3 başlığı altında yanılmıyorsam , evet bir iki cm küçük galiba ki ben ona küçük demem

selmazda

Katılımcı
Bu başlık neden CX-3 konuları içinde görünmüyor? CX-3 konuları içinde sadece ürün gamı başlıklı konu var, başka da bir şey yok.

CX-3 yakında satışta, ve görücüye çıkıyor başlıklı 2 konu daha var. Forum ana sayfasında CX-3 başlığı altına taşınmımş henüz sanırım. Mazda'dan haberlerin içinde hala..

ATAK_T-129

Sessiz
Araç Markası
2017 HONDA CRF 250 R
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Araç tasarım ve donanım olarak çok hoşuma gitti. Ancak bagaj olayı beni düşündürüyor. Yanlış hatırlamıyorsam 264 lt bagaj hacmi olacak. Bu benim için çok düşük. Şöyle 350-400 arası olsaydı keşke.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Bu başlık neden CX-3 konuları içinde görünmüyor? CX-3 konuları içinde sadece ürün gamı başlıklı konu var, başka da bir şey yok.
CX-3 yakında satışta, ve görücüye çıkıyor başlıklı 2 konu daha var. Forum ana sayfasında CX-3 başlığı altına taşınmımş henüz sanırım. Mazda'dan haberlerin içinde hala..
Modeller ile igili önemli gelişmeleri ilk olarak bu kategoriden veriyoruz daha sonra model altına taşıyoruz forumun işleyişi bu şekilde fazla takılmayın faydalanmaya bakın derim O0

selmazda

Katılımcı
Modeller ile igili önemli gelişmeleri ilk olarak bu kategoriden veriyoruz daha sonra model altına taşıyoruz forumun işleyişi bu şekilde fazla takılmayın faydalanmaya bakın derim O0
Anladım da, Foruma ilk giren birisi CX-3 ile ilgili birşey aradığında ilk olarak CX-3 başlığı altına bakar ve aradığı başlıkları orada göremez! Direk kendi başlığından girilebilir bence.

Üst Alt