Yeni Mazda CX-3 Yakında Satışta

mesut taşdemir

Katılımcı
İddia ediyorum ve ortaya atıyorum power donanım beyaz deri 4x4 dizel olan 85.000 olacak. Ah ah para olsa alınacak yegane araç tam tr şartlarına uygun.

zoomzoomsk

Sessiz
Şunu kesinlikle belirtmek isterim dünyada 1.5 dizel otomatik 4X4 araç kombin yok ve bu nedenle ciddi bir talep görecektir . Mazda reel müşteri üzerine çalışmaktadır bu yüzden öncelik üretim hedefi kaporo yatırmış müşterilerdir. Bu sadece bizim için değil dünya çapında böyledir. Ben de bu konuda hak veriyorum. Bunu her fırsatta söylüyorum Mazda'nın yöneticileri tüccar değil mühendistir. Kaporoya değinecek çok cüzi rakamlar. Tüm samimiyetimle söylüyorum bu araç çok başarılı kaçıran çok üzülür.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Başarılı olduğu konusunda güvenimiz tam Mazda ya, lakin gel gör ki çok almak isteyen olursa yeteri kadar araç olamayacağını düşünürsek yine mutsuz son olacak.

zoomzoomsk

Sessiz
Evet bende onu söylemeye çalıştım. Mazda'ya güvenen ve bu aracı almak isteyenler gelirler kimlik fotokopisiyle kaporo bırakırlar ki en kısa zamanda araçlarına sahip olurlar. Görmeden test etmeden aracı almayı doğru bulmayabilirsiniz ve bu konuda haklısınız. Bende müşteriyim ceket alırken bile 3-4 kez deniyorum. Parayı hiçbirimiz kolay kazanmıyoruz diye düşünüyorum. Ancak kaporo verdiniz aracı beğenmediniz yada vazgeçtiniz paranızı zaten size geri ödüyoruz. Hiç bir kaybınız olmuyor. Bu yüzden Mazda'yı suçlamayı doğru bulmuyorum. Saygılarımla

ismail-1903

Katılımcı
Araç Markası
2002- Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
Evet bende onu söylemeye çalıştım. Mazda'ya güvenen ve bu aracı almak isteyenler gelirler kimlik fotokopisiyle kaporo bırakırlar ki en kısa zamanda araçlarına sahip olurlar. Görmeden test etmeden aracı almayı doğru bulmayabilirsiniz ve bu konuda haklısınız. Bende müşteriyim ceket alırken bile 3-4 kez deniyorum. Parayı hiçbirimiz kolay kazanmıyoruz diye düşünüyorum. Ancak kaporo verdiniz aracı beğenmediniz yada vazgeçtiniz paranızı zaten size geri ödüyoruz. Hiç bir kaybınız olmuyor. Bu yüzden Mazda'yı suçlamayı doğru bulmuyorum. Saygılarımla
Kaporo geri veriliyorsa en başta alınmasının mantığı nedir ? Müşteri caymasın diye alınmıyor mu

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

CX-5 Rusya pazarına katalog fotoğraflarından girdi önce... Sadece fotoğraflar ile adamlar 6 bin sipariş almıştı... Mazda'yı bilen için sorun yok... Fotoğrafını görmesi almak için yetiyor sanırım... ;)

Üst Alt