Yeni Makyajlı ve Daha Güçlü Honda CRV

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Fazlasıyla beğendim... Fiyat öksürttü sadece, su içtim geçti... :D

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
aman tövbe,ben daha bakmam jeepe,4 sene sonra alacaktım bide,benim külüstür forester bile daha iyi girer belkide...Şaka bi yana;
bence senin mazda 3 hepsinden daha iyi yapar bu slalomu.Aynı virajda mazda 3 le insignia denemesi yapmıştım.O heybetli insignia kuzenin bu nasıl iş ya demesine neden oldu.Dedim daha bana arbanı övme.Bu konularda forumdaki arkadaşlar kadar tecrübeli ve bilgili değilim ama mazda 3 ün direksiyon hissiyatı,güven duygusu ve yol tutuşu hafızamdan hiçbir zaman çıkmayacaktır.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Deneme yapmadım ama benim de güvenim tam bu konuda, yanlışlıkla düştüğüm sert bir virajda beni hayata bağladı esp ile birlikte

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Arabayı malatyalı en yakın arkadaşıma satmıştım.Gölbaşı-Erkenek arasında yol yapım çalışması nedeniyle kaza atlatmış.Hızlı bi şekilde bozuk ve virajlı yola girmiş.(orası hala öyle, beni de şaşırtıyor her seferinde)Hayranlığı orda başladı mazdaya.Bi süre kullandıktan sonra söylediği söz; ticari kaygın yoksa mazdadan başka arabaya binilmez...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Türkiye'de de satışa çıkacak olan Honda CR-V 2015'nin detay özellikleri gün yüzüne çıktı.

Honda'nın merakla beklenen modeli Honda CR-V 2015,makyaj operasyonundan geçerek daha teknolojik ve daha dinamik bir araç görünüme kavuştu.Önümüzdeki aylarda Türkiye'de de satışa çıkacak olan Honda CR-V 2015,barındırdığı küçük detaylar ile kendine hayran bırakıyor.1.6 litrelik yeni motor seçeneği eklenen modelim ön bölümünde halojen farlar,led ışıklar,yeni bir ön panjur,alt koruma plakası dikkat çekiyor.

Arka bölümünde ise Led teknolojisine sahip farlar ve stoplar,dinamik ve keskin hatlar araca heybetli bir görünüm kazandırmış.17 ve 18 inçlik alüminyum jantları ile de farklı bir havaya bürünen Honda CR-V 2015'in iç mekanında teknolojiye oldukça yer verilmiş.

İç mekanda kullanılan malzemeler ile oldukça şık duran ön panel,kontol paneli ile daha da modern duruyor.7 inç boyutundaki bu dokunmatik ekran ile araç hakkında merak edilen bilgiler bulunabiliyor.Ayrıca yolcular için de Honda Connect adı verilen bir ekranda bulunuyor.

Yolcu kabininde ise katlanabilen koltuk sistemi ile aracın arka bölümü tamamen bagaj haline getirilebiliyor.2 dağ bisikleti hacmindeki bu büyük hacimli araç, 9 farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak.

Üst Alt