Yeni İş Aracım Lada Samara 2000 Model 1,5i

Araç Markası
Peugeot 106 - 1994
Araç Renk ve Tip
Beyaz - 3 kapı
Junyırın sattıktan sonra pek vaktim olmadığından hali hazırda arkadaşımın aracını aldım. 120bin kmde 2-3 parça boyalı 2000 model enjeksiyonlu lada samarayla devam edecez artık. Yakıt olarak junyırı aratmayacak araba hemen hemen yok gibidir ama lada da modeliyle ve bakkal dükkanında satılan parçalarıyla bunu telafi edecek İnşallah.
2017 10. ayına kadar muayeneli bakımları tamamlanmış tek sıkıntı kar lastiğinin olmaması ve yazlık lastiklerinde 1 sene götürecek kadar olması dezavantajı. Yakıt verilerini merak ediyorum bakalım üzecekmi beni

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hayırlı olsun, kazasız belasız nazarsız günlerde kullanmak nasip olsun... :nazar:

Bence tek olumsuz tarafı otomatik olmayışı :p

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
hayırlı olsun murat cunyır gibi olamaz hatrı var yanlız lada samara da yabana atılcak bir araba değil, onla bir anım var bir gün 230 kasa 6 silindir mercedes bir aracımla Konya düzünde İstanbul dönüşü geliyoruz arkadaş bu araç bir yapıştı arkaya ne basıyor gaza baya bir zorladı yani hayret ettim dedim arkadaş yagg ..

Moderatörün son düzenlenenleri:
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın, iş aracınızı.

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Junyırın sattıktan sonra pek vaktim olmadığından hali hazırda arkadaşımın aracını aldım. 120bin kmde 2-3 parça boyalı 2000 model enjeksiyonlu lada samarayla devam edecez artık. Yakıt olarak junyırı aratmayacak araba hemen hemen yok gibidir ama lada da modeliyle ve bakkal dükkanında satılan parçalarıyla bunu telafi edecek İnşallah.
2017 10. ayına kadar muayeneli bakımları tamamlanmış tek sıkıntı kar lastiğinin olmaması ve yazlık lastiklerinde 1 sene götürecek kadar olması dezavantajı. Yakıt verilerini merak ediyorum bakalım üzecekmi beni
hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
Hayırlı uğurlu olsun. Bi yakınımda var enjeksiyon olandan. Hb 1.6 zannımca. Sıralı sistem lpg de vardı. Bildiğin kokluyor diyor. :)

West

Sessiz
Araç Markası
2000-Mazda 323 1.8 GT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Lada sizi yakit olarak uzmez yanliz parcalari ucuz ama dusuk kalitedir her turlu parca sorununu Arda oto sahibi Mümi bey yardimci olacaktir direk istanbul yurt disi parca tedarikcisidir