Yeni Hyundai Genesis Casus Fotoğrafçılara Yakalandı

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1
2013 yılında piyasaya çıkan ikinci nesil Hyundai Genesis, yenilenmeye hazırlanıyor.

California ve Almanya’da devam eden test sürüşleri sırasında casus fotoğrafçıların objektiflerine yakalanan makyajlı Hyundai Genesis, kamuflajlı fotoğraflardan görebildiğimiz kadarıyla yeni bir ön yüze sahip. Park halindeki aracı yakından inceleme fırsatı bulan casuslar aracın tasarımında büyük bir etkiye sahip ön ızgaranın arkasındaki intercooler sayesinde modelin turboşarjlı motora sahip olduğunu doğruladı.

Henüz hiçbir bilgi resmi olmasa da son raporlara göre yenilenen model yaklaşık 420 bhp (313 kW) güç üreten 3.3 litrelik çift turbolu ya da 3.8 litrelik V6 motora sahip olacak. Bu da Koreli üreticinin yaklaşık aynı düzeyde güç üreten 5.0 litrelik V8 motorunun üretimden kalkacağına işaret ediyor. Casus fotoğrafçılar iç mekanın görüntülerini de yakaladılar ancak kabinde gözle görülür bir değişiklik bulunmuyor. Ancak geliştirme süreci halen devam eden lüks otomobilin üretime girip satışa çıkmasının en az iki yıl daha süreceği düşünülüyor. Bu sürede iç mekan değiştirilebilir. 

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#3
Bence; bu tarzdaki markalar mümkünse bu segment araç işine girmesin... Küçümsediğim için değil... Kafamda şekillenemiyorlar...
 
Üst Alt