Yeni Honda NSX Siparişleri Şimdiden Topladı

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan

2 yıldır Yeni Honda NSX Konsept için sipariş alan Honda, İngiltere'de 100 adet NSX sattı. İlk bir yıllık üretim kapasitesine ulaşılan bu hibrit arabanın siparişleri ise artık alınmıyor. İngiltere'de sipariş verenler araba için yaklaşık 8000 USD lik bir depozito ödedi. Temmuz ayında üretim formu Detroit Auto Show'da tanıtılacak arabanın 2016 yılında İngiltere'ye daha sonra da diğer Avrupa ülkelerine ulaşması bekleniyor.

Honda NSX elektrik motoru ile desteklenen çift turbolu V6 motor ile çalışacak. Esasen arkadan itişli olacak araba elektrik motorları ile de ön tekerleklere güç aktaracak. 7 ileri çift kavramalı şanzımana sahip olacağı bilinen NSX, 400 hp güç üretecek.

Amerika'da Ohio'da üretilecek olan araba 100.000 dolar seviyelerinde satılacak. 2015 ortalarında satışına başlanacak arabanın piyasaya çıkışı da Nissan GT-R ile aynı olduğundan önümüzdeki yıl ciddi bir rekabet bizi bekliyor gibi.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Tasarım harika olmuş, siyah renk kendini iyi gösteriyor... İlk defa bu tarz jantların yakıştığını gördüm... Araç ile aynı renk olmasından dolayı mı acaba?? :)

Mt53

Katılımcı
Güzel araç ama bi nevi BMW İ8'in kopyası olmuş..böyle araçları gördükçe bilimkurgu filmleri aklım geliyor

Üst Alt