Yeni Honda Civic Tavan Eğilme-Bükülme Sorunu

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Aslında daha vurucu bir video beklemiştim Mesut Abi’den, biraz sönük kalmış bu sefer.
Satış rakamlarında önemli bir düşüş olacağını düşünmüyorum, çünkü hala Honda almayı düşünüp de araç nedir-nasıldır diye araştırmayanlar, bu gamzeli konuyu duymayanlar var. Burada da zaten olayın özeti var.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Bugün yine bir civic gördüm lacivert renkli , ondada gamzeler vardı ama dikkatimi çeken araç temizdi fakat c sütununda el izleri mevcut , ya yoldan geçen bu konuyu bilen birisi elleyip bakmış yada araç sahibi yeni farketmiş olabilir , konu hakkında bilinçlenmeler var sanırım ;)

bilalkip

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah-Hb İmpressive
Bir yakınımız civic bakıyordu. Bu sorunu söylememe rağmen gidip aldı. Satışlarının düşeceğini hiç sanmıyorum. Bayide ki kişi de Temmuz bandında üretilenlerde sıkıntı olduğunu söylemiş. Ellerinden gelen yardımı yapmaya çalışıyorlarmış :)

bilalkip

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah-Hb İmpressive
Düşünsenize dernek çatısında toplanıp SMS ile Honda mağdurlarına bağış topluyorlarmış. :D
GAMZE yaz bir boşluk bırak CSUTUNU yazıp mesajını 5555'e yolla. Kayıtsız kalma. :koptum:
Hahaha. Alemsin valla ya. Güldürdün allahta seni güldürsün :D

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bugün yine bir civic gördüm lacivert renkli , ondada gamzeler vardı ama dikkatimi çeken araç temizdi fakat c sütununda el izleri mevcut , ya yoldan geçen bu konuyu bilen birisi elleyip bakmış yada araç sahibi yeni farketmiş olabilir , konu hakkında bilinçlenmeler var sanırım ;)

O el izleri, yoldan geçen ilgili meraklıların el izleri de olabilir, aslında el sürmeden gez-göz-arpacık misali nişan alır gibi tavan eğimine paralel ince bakarsan belli oluyor.

Bir yakınımız civic bakıyordu. Bu sorunu söylememe rağmen gidip aldı. Satışlarının düşeceğini hiç sanmıyorum. Bayide ki kişi de Temmuz bandında üretilenlerde sıkıntı olduğunu söylemiş. Ellerinden gelen yardımı yapmaya çalışıyorlarmış :)

Yeni moda Temmuz da satılanlar mı acaba, yoksa gerçek mi? Geçenki mağdurların videosunda bilmem kaç bin kişiyiz biz diyordu, o bilmem kaç bin kişinin tamamı Temmuz üretimine mi denk geldi :rolleyes:

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Hondayi seviyordum su aralar tiksindim gercekten yazik

Özgür Yaşa

Sessiz
Araç Markası
2017 Mazda3 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Honda 900 bin aracını geri çağırmış ama bu göçük probleminden dolayı değil. Çoğu Amerika da kullanılan minivanlarda ki Emniyet kemeri hatasından dolayı.

Anlaşılan honda göçük sorununu hâlâ kullanıcı hatası olarak değerlendirmede kararlı.

900 bin aracını geri çağırıyor | GAZETE VATAN

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Arkadaşım almış
2017 fabrika lpgli
10bin km de
93.000 tl kredi faizi ile 121.000 tl.

Paketini sormadım dikiz aynasındaki mandalı görünce.

Şehir içi biraz turladım İstanbul arabası değil çok kaba belkide zamanla alışılabilir.
Sadece lpg tarafı çok hoşuma gitti ekranda depo göstergesi var , geçiş tuşu orjınal.

Tabi bu arkadaşı ifşada ediyorum 7> ay dan beri bi miktar borçu var , ve hala vermemek için direniyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20171222_201531.jpg
    IMG_20171222_201531.jpg
    297 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Arkadaşım almış
2017 fabrika lpgli
10bin km de
93.000 tl kredi faizi ile 121.000 tl.

Paketini sormadım dikiz aynasındaki mandalı görünce.

Şehir içi biraz turladım İstanbul arabası değil çok kaba belkide zamanla alışılabilir.
Sadece lpg tarafı çok hoşuma gitti ekranda depo göstergesi var , geçiş tuşu orjınal.

Tabi bu arkadaşı ifşada ediyorum 7> ay dan beri bi miktar borçu var , ve hala vermemek için direniyor.
Dügmeye basıyon benzın ıbresı bı anda lpg ye donusuyor. Ama dedıgın gıbı arac cok uzun ve genıs dar sokaklarda sıkıntı. Accordan bıle buyuktur bu kasa. Palamut gıbı :D

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
İban ver

7 ay borç mu olur Kadir, borç para tahsilinde huyum pistir almadan bırakmam, her Allah'ın günü isterim.
Bizim okuldaki dolandırıcıdan herkes benim sayemde almıştı paraları.
Özgür'ü geç, sen bana ver o işi :) :) :)

Bu tavanda bükülen yer neresi işaretleyebilir misiniz...

münürb

Katılımcı
Araç Markası
2016 - Mazda 3 P.sense
Araç Renk ve Tip
Meteor Gri - Sedan
Ben mazdadan önce civic e bayağı bir budandım beş altı defa bayiye gittim baştan çok ta önemsememiştim bu göçük olayını aradan bir iki ay geçmesine rağmen aynı sıkıntıların yaşandığını fc5 Facebook’ grubundan takip ettim en son bayiye gittiğimde test aracında gamze veya göçük olduğunu gördük showroomda ki araçtada arka tampon bagaj kapağı yanındaki birleşimin yerine oturmamış olduğunu gördüm zaten öncesinde bir miktar soğumuştum son oldu civic ile maceramız birde bayiler hep işte şu zamandaki üretimlerde hata var sonrakilerde yok gibi beyanlar vermiş ama bir türlü sonu gelmemiş birkaç araçta göçükler düzeltilmiş ancak tekrardan oluşmuş bayağı bir takip etmiştim zamanında Allah kurtarmış yahu:D

Üst Alt