Yeni Guzu Mazda 6

Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Merhaba arkadaslar,
Sene başından itibaren aracımı ciddi olarak düşünmeye başladığımda aklıma ilk Mazda 6 ve Subaru Forester gelmişti.Uzun dönem aramalarım sonucu istediğim şartlarda malesef bulamayınca ve eşiminde ısrarı sonucu D sınıfı dizel arayışına başladık.
Temız ikinci el bütçenize göre dizel araç bulabilme sorununu az çok benim kadar bilirsiniz.Ford Mondeo dizel yüzlerce aracın arasından bir kaç tane temiz bulsam da içimi kemiren kurtla başbaşa kalmıştım.Neyse mondeo olmadı hadi küçüklüğüne katlanıp focus olsun dedim ve hatta buldum da,akşam ne yapsam etsem diye kös kös eve gittiğimde eşim ve kayınvalide tutturmaz mı "biz Mazda harici başka bir araçta rahat edemeyiz "diye..
Açtım malum siteyi mazda 6 lara tıkladım ve karşıma
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-ozan-dan-2004-mazda-6-sirali-sistem-lpg-li-boyasiz-hatasiz-181595561/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true
linkteki Mazda Ozan çıktı hemen fotoğrafları gösterip oluru aldım ve arayıp yarın sabah geliyorum dedim.
Güleryüzle karşılanıp çay eşliğindeki muhteşem sohbet sonrası linkteki aracı almış bulunmaktayım.
Yakın zamanda resimler ve deneyimlerimi buradan paylaşırım, şu an için tek sorunum aracın lpg li olması bayramdan sonra belki söktürebilirim..

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
Abi hayırlı uğurlu olsun, hayırlı günlerde kullanasın. 2006 model olsaydı ben almıştım :))

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Çifte bayram bu olsa gerek... Allah kaza bela vermesin abi. Kendime yok yok Yakup'a alınmış gibi sevindim... :D

Düşününce hakikaten Lord olmak bu abi...

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Abi hayırlı uğurlu olsun, çok güzelmiş, maşallah.

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
Bende Bayram öncesi son gün araba alsam lord olurdum ama bayrama arabasız girdiğim için zort olmuş durumdayım. Allah'tan mondial 150 MR vulture varda ayağımı yerden kesiyor ;D

Araç Markası
2016 Infiniti Q30
Bizi bir sağ bir sola yatırdın, Naim. Ama sonuçta çok güzel bir tercih yaptın. Hayırlı olsun, güzel günlerde kullan inşallah...

Merhaba arkadaslar,
Sene başından itibaren aracımı ciddi olarak düşünmeye başladığımda aklıma ilk Mazda 6 ve Subaru Forester gelmişti.Uzun dönem aramalarım sonucu istediğim şartlarda malesef bulamayınca ve eşiminde ısrarı sonucu D sınıfı dizel arayışına başladık.
Temız ikinci el bütçenize göre dizel araç bulabilme sorununu az çok benim kadar bilirsiniz.Ford Mondeo dizel yüzlerce aracın arasından bir kaç tane temiz bulsam da içimi kemiren kurtla başbaşa kalmıştım.Neyse mondeo olmadı hadi küçüklüğüne katlanıp focus olsun dedim ve hatta buldum da,akşam ne yapsam etsem diye kös kös eve gittiğimde eşim ve kayınvalide tutturmaz mı "biz Mazda harici başka bir araçta rahat edemeyiz "diye..
Açtım malum siteyi mazda 6 lara tıkladım ve karşıma
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-ozan-dan-2004-mazda-6-sirali-sistem-lpg-li-boyasiz-hatasiz-181595561/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true
linkteki Mazda Ozan çıktı hemen fotoğrafları gösterip oluru aldım ve arayıp yarın sabah geliyorum dedim.
Güleryüzle karşılanıp çay eşliğindeki muhteşem sohbet sonrası linkteki aracı almış bulunmaktayım.
Yakın zamanda resimler ve deneyimlerimi buradan paylaşırım, şu an için tek sorunum aracın lpg li olması bayramdan sonra belki söktürebilirim..