Yeni Fiat Linea İstanbul Autoshow’da Tanıtılacak

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
jk8z0f.jpg

Fiat’ın yeni kompakt sedan modeli, 22-31 Mayıs’ta düzenlenecek İstanbul Autoshow’da tanıtılacak.

Fiat açıklamasına göre, Fiat Chrysler Automobiles (FCA) Stil Merkezi ve FCA’nin en büyük Ar-Ge merkezlerinden biri olan Tofaş tarafından geliştirilen yeni Sedan, konfor, teknoloji, geniş iç hacim ve verimliliğin birleşimini sunacak.

Tüm bu özellikleri İtalyan tasarımı ile taçlandıran yeni model özgün ve güçlü sedan çizgilerini başarılı bir mühendislik projesiyle harmanlıyor. Sedan konseptinde geliştirilen bu yeni araç, geniş iç hacim sunmanın yanı sıra şık stili ile dikkati çekiyor. Yeni Linea’da 1.3 litrelik dizel ve 1.4 litrelik turbo beslemeli benzinli motorlar olacak.

Fiat’ın yeni Sedan modeli, “Dünya Klasında Üretim” alanında kazandığı altın madalya ile dünyanın en iyi otomotiv üretim tesislerinden biri arasında yerini alan, Tofaş’ın Bursa fabrikasında üretilecek. Yeni modelin satışına Kasım 2015’te Türkiye’den başlanacak, sonrasında EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Bölgesi’nde yer alan 40 ülkede devam edilecek.

Er7eWk.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Çok güldüm... Kim neyi yenilediğini merak ediyor da; çarşafa bürümüşler yahu... :D

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Hayır nesini gizlersin en salak c segment tasarımlarından birisin ne kadar makyajlasanda ortaya çıkacak koca bir fiyasko

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bir kez daha baktım... Bu haliyle daha dikkat çekici. Üretimi çarşaflı yapsınlar bence... :D

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Çok detaylı gizlemişler aracı baksanıza koli koli elektrikçi bandı kullanmışlar , bu haliyle testlerde yol tutuşu iyi bunun derler

Tapatalk

sahinerden

Katılımcı
Araç Markası
2006- Mazda 3 AT
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
Ne kadar makyajlasalarda hep aynı şey bende üretimi bitsin şu lineanın belki daha güzel daha kaliteli bir model üretebilirler ama imkansız bişey umut ediyorum sanırım.

Üst Alt