Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni Fiat Linea İstanbul Autoshow’da Tanıtılacak

Konu, 'Fiat' kısmında ktaskan tarafından paylaşıldı.

1. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz

Fiat’ın yeni kompakt sedan modeli, 22-31 Mayıs’ta düzenlenecek İstanbul Autoshow’da tanıtılacak.

Fiat açıklamasına göre, Fiat Chrysler Automobiles (FCA) Stil Merkezi ve FCA’nin en büyük Ar-Ge merkezlerinden biri olan Tofaş tarafından geliştirilen yeni Sedan, konfor, teknoloji, geniş iç hacim ve verimliliğin birleşimini sunacak.

Tüm bu özellikleri İtalyan tasarımı ile taçlandıran yeni model özgün ve güçlü sedan çizgilerini başarılı bir mühendislik projesiyle harmanlıyor. Sedan konseptinde geliştirilen bu yeni araç, geniş iç hacim sunmanın yanı sıra şık stili ile dikkati çekiyor. Yeni Linea’da 1.3 litrelik dizel ve 1.4 litrelik turbo beslemeli benzinli motorlar olacak.

Fiat’ın yeni Sedan modeli, “Dünya Klasında Üretim” alanında kazandığı altın madalya ile dünyanın en iyi otomotiv üretim tesislerinden biri arasında yerini alan, Tofaş’ın Bursa fabrikasında üretilecek. Yeni modelin satışına Kasım 2015’te Türkiye’den başlanacak, sonrasında EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Bölgesi’nde yer alan 40 ülkede devam edilecek.

2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Çok güldüm... Kim neyi yenilediğini merak ediyor da; çarşafa bürümüşler yahu... :D

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

3. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Sanki çok merak ediyorduk, te Allaaam yaaa Linea yı gizlemişler

4. faroz_52

faroz_52 Aktif

Hayır nesini gizlersin en salak c segment tasarımlarından birisin ne kadar makyajlasanda ortaya çıkacak koca bir fiyasko

5. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bir kez daha baktım... Bu haliyle daha dikkat çekici. Üretimi çarşaflı yapsınlar bence... :D

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

6. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Çok detaylı gizlemişler aracı baksanıza koli koli elektrikçi bandı kullanmışlar , bu haliyle testlerde yol tutuşu iyi bunun derler

Tapatalk

7. sahinerden

sahinerden Katılımcı

Ne kadar makyajlasalarda hep aynı şey bende üretimi bitsin şu lineanın belki daha güzel daha kaliteli bir model üretebilirler ama imkansız bişey umut ediyorum sanırım.

8. mesut taşdemir

mesut taşdemir Katılımcı

Gelecek olan araç bu. Sadece fiat amblemi olacak

9. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Bu olmuş Dodge

10. mesut taşdemir

mesut taşdemir Katılımcı