Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı Hayırlı Olsun

Konu, 'Kutlamalar' kısmında domestos tarafından paylaşıldı.

1. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bütün; öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve bizlere yeniden başlayan eğitim ve öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun... Öğrencilerin başarılı ve çalışkan ayrıca ahlâklı, öğretmenlerimizin idealist ve sabırlı, velilerin de sorumluluklarını bildiği bir yıl temenni ediyorum.

2. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Tam karşımızda Anadolu Fen Lisesi var ,okullar tatile girdiğinden bu yana boş binalara bakıp duruyoruz ..dün akşam odaların ışıkları bir bir yandığında bir taraftan çocuklarından ayrı kalmış Anne Baba lar gibi üzüldük bir taraftan o cıvıl cıvıl geç dimağ ları görünce Onlar kadar sevindik.
    Tüm çocuklarımıza ve öğretmenlerimize başarılar diliyorum :)

süleyman46, romulus ve domestos bunu beğendi.
  3. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Allah zihin fikir açıklığı versin.

4. PAN

PAN Katılımcı

Araç Markası:
    Mazda 3 sedan 2015
    Araç Renk ve Tip:
    Power Sense Kırmız
    Oğlumun ilk lise günü... Çengelköy'den Altunizade'ye okula götürmem tam 2 saat 15 dakika mı aldı. Neyseki yarın servis var :)

süleyman46, romulus ve ezmocesteri bunu beğendi.
  5. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Erken evlenmenin güzel yanları :)

grafff ve Oğuzhan bunu beğendi.
  6. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Verimli bir eğitim öğretim yılı olması dileğiyle.

7. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Okulla ilk defa tanışacak olan miniklere, bu yıl TEOG ve LGS maratonuna girecek gençlere ve bu yavrularımızın ailelerine yeni eğitim ve öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun...

Eğitimin yanı sıra gün geçtikçe öğretimin de zorlaştığı ve çığrından çıkmaya başladığı ülkemizde; öğretmenlik gibi kutsal bir mesleği "hak ettiği gibi" yapabilen saygı değer yüce Atatürk'ün deyimiyle Muallimlerimize sonsuz başarı, sabır, özveri ve kolaylık temenni ediyorum.

:)

8. grafff

grafff Aktif

Araç Markası:
    2006 - Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Bakır Kırmızı
    Çocuklarımıza yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum. Zihniniz açık alginiz berrak olsun. Öğretmenlerimize de sabır fedakarlık ve azim diliyorum. Velilerimize de Allah kolaylık, hoşgörü ve çocuklarına ornek olma şevkini versin.

9. romulus

romulus Katılımcı

Araç Markası:
    Nissan Almera
    Araç Renk ve Tip:
    Sedan
    Acilen egitim sistemimizin elden iyice gecmesi gerekiyor. Projelerle okullarin ve ogretmenlerin en azindan eskisi kadar imajli hale getirilmesinden baslanarak. İmaj derken cok sey beklemiyorum, bir veliyi okula girerken azcik tedirgin etsek yeterlidir. Hayirli seneleri olsun...

yucelcayir, süleyman46 ve incirinaltı bunu beğendi.
  10. süleyman46

süleyman46 Katılımcı

Araç Markası:
    Mazda 626 - 2001
    Hocam bir dokunma ki bin ah işitmeyesin. Canım Ülkemin güzel(!) eğitim sistemi her sene daha da bir çorba oluyor. İçimizi karartmayalım ama polyannacılık da bir yere kadar işliyor. Öğrenci, Öğretmen ve Veli aynı şeyi istiyor ama sonuç her geçen gün daha da içler acısı. Pırlanta gibi gençler için üzülüyorum, gerisi bir şekilde telafi edilir. Söylenecek çook şey var ama neyse..

Tüm eğitim camiamıza, öğrencilerimize ve velilerimize verimli bir eğitim yılı diliyorum :)

11. romulus

romulus Katılımcı

Araç Markası:
    Nissan Almera
    Araç Renk ve Tip:
    Sedan
    Aynen hocam. Gecen yil kizimi sinifa biraktigimda bayan bir veli ogretmene cocugunun nerde oturmasi gerektigini soyluyordu. Ben ogretmen degilim ama zoruma gitti. Olay bu hale gelmisse ordan egitim beklemek ne kadar dogrudur. Birde hat mevcutmus ogretmenleri sikayet ediyorlarmis. E onlarda ne yapsin etliye sutluye dokunamiyorlar.Allah yardimciniz olsun ne diyelim...

12. süleyman46

süleyman46 Katılımcı

Araç Markası:
    Mazda 626 - 2001
    Amin, Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun. ALO 147 psikopat veliler arasında bir ara çok popülerdi. Sadece eğitimle ilgili değil memleketin işleyişi hakkında konuşulacak çok şey var da dediğim gibi, içimizi dökerek konuyu kirletmeyelim :) Herşey daha iyi olur inşallah

romulus, domestos ve yucelcayir bunu beğendi.
  13. universitely76

universitely76 Katılımcı

Araç Markası:
    2009 Mazda 3 Touring
    Araç Renk ve Tip:
    Sedan - Gri Şimşek
    Hayırlarla başlasın ve başladığı gibi devam etsin...

Sayfayı Paylaş