Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı Hayırlı Olsun

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bütün; öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve bizlere yeniden başlayan eğitim ve öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun... Öğrencilerin başarılı ve çalışkan ayrıca ahlâklı, öğretmenlerimizin idealist ve sabırlı, velilerin de sorumluluklarını bildiği bir yıl temenni ediyorum.

Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Tam karşımızda Anadolu Fen Lisesi var ,okullar tatile girdiğinden bu yana boş binalara bakıp duruyoruz ..dün akşam odaların ışıkları bir bir yandığında bir taraftan çocuklarından ayrı kalmış Anne Baba lar gibi üzüldük bir taraftan o cıvıl cıvıl geç dimağ ları görünce Onlar kadar sevindik.
Tüm çocuklarımıza ve öğretmenlerimize başarılar diliyorum :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Okulla ilk defa tanışacak olan miniklere, bu yıl TEOG ve LGS maratonuna girecek gençlere ve bu yavrularımızın ailelerine yeni eğitim ve öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun...

Eğitimin yanı sıra gün geçtikçe öğretimin de zorlaştığı ve çığrından çıkmaya başladığı ülkemizde; öğretmenlik gibi kutsal bir mesleği "hak ettiği gibi" yapabilen saygı değer yüce Atatürk'ün deyimiyle Muallimlerimize sonsuz başarı, sabır, özveri ve kolaylık temenni ediyorum.

:)

romulus

Katılımcı
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Acilen egitim sistemimizin elden iyice gecmesi gerekiyor. Projelerle okullarin ve ogretmenlerin en azindan eskisi kadar imajli hale getirilmesinden baslanarak. İmaj derken cok sey beklemiyorum, bir veliyi okula girerken azcik tedirgin etsek yeterlidir. Hayirli seneleri olsun...

Araç Markası
Mazda 6 2010
Acilen egitim sistemimizin elden iyice gecmesi gerekiyor. Projelerle okullarin ve ogretmenlerin en azindan eskisi kadar imajli hale getirilmesinden baslanarak. İmaj derken cok sey beklemiyorum, bir veliyi okula girerken azcik tedirgin etsek yeterlidir. Hayirli seneleri olsun...
Hocam bir dokunma ki bin ah işitmeyesin. Canım Ülkemin güzel(!) eğitim sistemi her sene daha da bir çorba oluyor. İçimizi karartmayalım ama polyannacılık da bir yere kadar işliyor. Öğrenci, Öğretmen ve Veli aynı şeyi istiyor ama sonuç her geçen gün daha da içler acısı. Pırlanta gibi gençler için üzülüyorum, gerisi bir şekilde telafi edilir. Söylenecek çook şey var ama neyse..

Tüm eğitim camiamıza, öğrencilerimize ve velilerimize verimli bir eğitim yılı diliyorum :)

romulus

Katılımcı
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Aynen hocam. Gecen yil kizimi sinifa biraktigimda bayan bir veli ogretmene cocugunun nerde oturmasi gerektigini soyluyordu. Ben ogretmen degilim ama zoruma gitti. Olay bu hale gelmisse ordan egitim beklemek ne kadar dogrudur. Birde hat mevcutmus ogretmenleri sikayet ediyorlarmis. E onlarda ne yapsin etliye sutluye dokunamiyorlar.Allah yardimciniz olsun ne diyelim...

ssakizli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 AT - 2005
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Aynı iyi dileklerle kutlu olsun. Umarım ,sıkıntılarda artık giderilir. Şuan bile aklıma gelen bir sürü eksiklik var. Bu ortamda en büyük görevde ,anne-babalara düşüyor. Bugün kızımın 4 ay kontrolü vardı ,çok şükür sapa sağlam. Giderken okula yeni giden öğrencileri görünce hem dedim bizde görecek miyiz bugünleri ,hem dedim acele etmesin çok borç var :D ,hemde dedim şuan bal kaymak ,çabuk büyümesin :)

Rabbım yavrularımızı ,Vatanımızı ve Milletimizi korusun ve yüceltsin. tekrar Hayırlı Olsun İnşAllah...