Yeni Direksiyonum Nardi Torino Wheel

Dexter

Sessiz
Araç Markası
Subaru Forester XT 04
Araç Renk ve Tip
Suv Siyah
Merhaba herkese uzun zamandır beklediğim italyan nardi torino direksiyonum sonunda geldi ve taktım benim çok hoşuma gitti sizde bir bakın istedim

Nardi Torino

EVgNXA.jpg

mG3pQR.jpg

8lM5Va.jpg

DlPmQO.jpg

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Hava yastığı varmı bunda

Nedense bu tip direksiyonları hiç beğenmiyorum. Farklı bir hava katıyor ama her araca gitmiyor bana göre

Hayırlı olsun, fiyatı nedir acaba

st4lk3r

Katılımcı
Bende benim araca Momo süet düşünüyorum.

Aslında dateylı bir anlatım ve incelem yapsanızı iyi olur. Nereden aldınız? Nasıl taktırdınız, taklırıken bir sorun çıktı mı? Aracın sinyal ve diğer kollara ulaşımına engel oldu mu? Takım maliyeti ne kadar? Sürüşü nasıl etkiledi?

Hocam klavyeyi elinize alın ve güzel bir inceleme yazın, Size zahmet olmazsa ve vaktiniz varsa tabi :)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Güzel olmuş ben beğendim :) Yalnız o kapıdaki hoparlörler çok aykırı duruyor görüntüyü bozmuş.
Bende şunu beğendim ama airbag nolacak :D

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Bu arada Mazda'nın bazı modellerine oem direksiyon üretmiş Nardi Torino
Direksiyonun altındaki mavi amblemden anlayabilirsiniz.

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Çok güzel olmuş...Torino mitsubishi carisma gdi elegance ların yarı ahşap deri direksiyonunuda üretmişti zamanında

Dexter

Sessiz
Araç Markası
Subaru Forester XT 04
Araç Renk ve Tip
Suv Siyah
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hava yastığı varmı bunda

Nedense bu tip direksiyonları hiç beğenmiyorum. Farklı bir hava katıyor ama her araca gitmiyor bana göre

Hayırlı olsun, fiyatı nedir acaba
Teşekkür ederim hava yastığı bizim araçlarda yok malum o yüzden sıkıntı değil =)
ben araca klasik bir görüntü yapmaya çalışıyorum bu daha başlangıç devamı geldikçe inşallah daha güzel olacak
Fiyatı 1250 dolar

Değişik bir deneyim... Hayırlı olsun. :)
teşekkürler ama kullanırken deri direksiyondan çok çok daha fazla haz veriyor gerçekten değişik oldu =)

Güzel olmuş ben beğendim :) Yalnız o kapıdaki hoparlörler çok aykırı duruyor görüntüyü bozmuş.
Bende şunu beğendim ama airbag nolacak :D
zaten araba başlı başına aykırı kapıyamı takıldın =)) ama sol kapıyı değiştirdim daha küçük bir şey taktım sağ kapıyada onu takıcam zamanolursa kendi orj alt halılarını da takınca sırıtmaz diye düşünüyorum ki iç kısımda bir proje daha var aklımda onunla beraber kapı içleri komplede değişebilir bakalım artık kısmet =)

Bu arada Mazda'nın bazı modellerine oem direksiyon üretmiş Nardi Torino
Direksiyonun altındaki mavi amblemden anlayabilirsiniz.
evet nardi torino çok eski bir yarış arabası üreticisi uzun yıllar yarış arabaları yapmışlar daha sonrada bazı markalara özelliklede mazdaya aksesuar üretmişler bende klasik arabaları ve görüntülerini çok seviyorum ondan dolayı araştırmalarım sonucu bunu seçtim.
Çok güzel olmuş...Torino mitsubishi carisma gdi elegance ların yarı ahşap deri direksiyonunuda üretmişti zamanında
teşekkür ederim. evet bazı markaların özel serilerine mesela 50.yıl 100.yıl gibi ürettikleri araçlarda kullanılmış.

Dexter

Sessiz
Araç Markası
Subaru Forester XT 04
Araç Renk ve Tip
Suv Siyah
Bunu nereden bulabilirim ? :D :D

bende bayıldım çok güzel hatta istedimde numarası yoktu :p =)) yarışlarda kullanılmak için üretilmiş bir ayakkabı çeşidi bir kaç özelliği var araç kullanımı için vs vs ama aynısı pumada ferrari serisinde var %80 aynı ayakkabı parasıda dahil =))

Dexter

Sessiz
Araç Markası
Subaru Forester XT 04
Araç Renk ve Tip
Suv Siyah
Bende benim araca Momo süet düşünüyorum.

Aslında dateylı bir anlatım ve incelem yapsanızı iyi olur. Nereden aldınız? Nasıl taktırdınız, taklırıken bir sorun çıktı mı? Aracın sinyal ve diğer kollara ulaşımına engel oldu mu? Takım maliyeti ne kadar? Sürüşü nasıl etkiledi?

Hocam klavyeyi elinize alın ve güzel bir inceleme yazın, Size zahmet olmazsa ve vaktiniz varsa tabi :)
sana özel bir cevap yazayım dedim =)
ben direksiyonu abime aldırdım italya dan geldi 1250d dolar fiyatı var o yüzden ebay dan almak riskli geldi hazır giden varken bitirdim işi =)

Türkiyeden oem bir mazda 626 spor direksiyon göbeği aldım 45 lira sinyaller de kullanımda vs kesinlikle sorun çıkarmadı.

kendin direksiyonu söktüm taktım cırcır seti olan herkes sökebilir hava yastığı yok malum

benim orj direksiyonum 36cm çapında idi bu 34cm çapında bilerek az daha küçük aldım sürüşü etkiledimi? ben pek bir etkilenme sezmedim sonuşta sadece çember değişti. ama zevk olarak çok arttı maum kaplama ahşapın verdiği haz süper malum ben diğer araçlardanda daha aşşağıda seyehat ettiğim için trafikde yanda durup arabayı süzenler bir direksiyonu görüp beğendiklerini ifade ettiklerinde fena hoşuma gidiyor =))

st4lk3r

Katılımcı
sana özel bir cevap yazayım dedim =)
ben direksiyonu abime aldırdım italya dan geldi 1250d dolar fiyatı var o yüzden ebay dan almak riskli geldi hazır giden varken bitirdim işi =)

Türkiyeden oem bir mazda 626 spor direksiyon göbeği aldım 45 lira sinyaller de kullanımda vs kesinlikle sorun çıkarmadı.

kendin direksiyonu söktüm taktım cırcır seti olan herkes sökebilir hava yastığı yok malum

benim orj direksiyonum 36cm çapında idi bu 34cm çapında bilerek az daha küçük aldım sürüşü etkiledimi? ben pek bir etkilenme sezmedim sonuşta sadece çember değişti. ama zevk olarak çok arttı maum kaplama ahşapın verdiği haz süper malum ben diğer araçlardanda daha aşşağıda seyehat ettiğim için trafikde yanda durup arabayı süzenler bir direksiyonu görüp beğendiklerini ifade ettiklerinde fena hoşuma gidiyor =))

Eyvallah hocam cevap için çok teşekkür ederim. Bende değiştirmeyi düşünüyorum ama daha fazla bu arabaya şık olmak ve bağlanmak istemiyorum :D

Bu tip küçük detaylar araçtan alnın hazzı inanlımaz artırıyor. Tıpkı sıradan bir pastanın bir usta eliyle süslenmesi gibi. İnsanın iştahını dahada kabartıyor :)

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Direksiyon çok güzel ama aracın karakterine aykırı gibi biraz iç mekanı klasik ingiliz tarzına çevirirsen gayet yakışır ,havalandırmanın bulunduğu plastik kısmı maun renge uygun parlak piyano bir kahverengiyle boyatırsan uyumlu olur gibi geldi, bu direksiyonun bir projenin başlangıcı olduğunu bilerek gelişmeleri merakla bekliyorum

Tapatalk

ismail-1903

Katılımcı
Araç Markası
2002- Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
Direksiyon çok güzel ama aracın karakterine aykırı gibi biraz iç mekanı klasik ingiliz tarzına çevirirsen gayet yakışır ,havalandırmanın bulunduğu plastik kısmı maun renge uygun parlak piyano bir kahverengiyle boyatırsan uyumlu olur gibi geldi, bu direksiyonun bir projenin başlangıcı olduğunu bilerek gelişmeleri merakla bekliyorum

Tapatalk

Sana katılıyorum. Bu direksiyon ve havalı süspansiyon 929 sentia bulunup ona yapılsa araba tam bir efsane olabilirdi

Dexter

Sessiz
Araç Markası
Subaru Forester XT 04
Araç Renk ve Tip
Suv Siyah

Tapatalk

j4Wm59.jpg

aklımdaki tam olarak bu tavan hariç =)
dışardan daha spor içerden daha klasik nasipse eşsiz bir şey olacak =))

Üst Alt