Yeni Cıvıc Hakkındaki Görüşleriniz

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Bana göre güncel kasadan çok daha iyi, silik bir kaşa şuanki. Bu kasanın iç tasarımı hoşuma gitti daha asil, dışıda fena değil bence :)

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
mfg2016hondacivic-i.jpg

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
honda bıttı ya sacma sapan tasarımlar ısın b... cıkardılar. arabada butunluk yok cızgısı yok karaterı yok malak gıbı
Honda şaşırtmaya devam ediyor. Son iki kasa resmen çöp... 2012 ve sonrası yani.

En sevmedıgım sey elektrıklı park frenı, bı arabada el frenı olcak yani

Moderatörün son düzenlenenleri:

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
İçini toparlayabilmişler bence :) Güncel kasa felaketti o yüzden deneme sürüşü yapar yapmaz kaçmıştım bayiden :D
Dış tasarımda tamponlara ve aksesuarlara sade görünüm verecek şekilde bir makyaj yaparlarsa güzel olabilir bence. Ama herkesin dediği gibi, göz yorucu :(
Civic fanları eminim daha güzel çizimler yapmıştır şimdiden

güngörahmet

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Skyactiv 2014
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
Amerika da yılın otomobili oldu diye biliyorum ayrıca iç kabin tasarımı da en iyi 10 tasarımdan biri seçildi.Nerde okuduğumu hatırlayamadım.

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Kopukluk olan bir tasarımı var, aslında gözüme hoş gelen detaylar var ancak uzaktan genele bakınca cuk diye oturmuyor araç..
Genel kanının aksine kötü diyemeyeceğim ancak daha iyi bir tasarım çıkarılabileceği konusunda görüş bildirebilirim. Honda gibi bir marka daha iyi bir görüntü verebilirdi kendisini marka yapan modeline..

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Ön tasarım ile Honda Accord un kopyası yapılarak biraz daha büyük bir otomobil havası verilmiş, yandan görünüşte bir an Audi A7 esintisi gördüm. Arka stoplarda Coupe versiyondaki yarım ay stoplar ile sportif hava katılmaya çalışılmış, belki de bir anlamda Type-R esintisi yaparak müşteri kazanmaya çalışmışlardır.

Görsellik yoruyor doğrudur ama son kararı fanatikler verecektir..

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Honda'nın direksiyonu bence piyasadaki en iyi dizaynlardan birine sahip. Mazda3'ten once kullandigim 2010 civic'in direksiyonunu cok begeniyordum. Mazdaninki bile bi yarim puan altinda bence honda direksiyonunun...

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
honda bmw kızılay dagıtmıs gıbı herkesde var . Özellıkle F kasa bmw ler hıc cekıcı gelmıo artık adım bası var ızmırde . Kızılay bedava dagıtıo galıba . Renodan cok sokaklarda F kasa bmw var.

Son düzenleme:

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
hondalar da gusel bende honda kullanıorum ama bı mazda kadar premıum degıl hocam ya. plastık cok fazla . plastıgın dokusu kötü 5 yıl kulandım ordan bılıom :D ama ole ses takırtı felan hıc olmadı sımdıye o konuda sıkıntı yok :D

Son düzenleme:

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
hondalar da gusel bende honda kullanıorum ama bı mazda kadar premıum degıl hocam ya. plastık cok fazla . plastıgın dokusu kötü 5 yıl kulandım ordan bılıom :D ama ole ses takırtı felan hıc olmadı sımdıye o konuda sıkıntı yok :D
Sadece direksiyon simidi için güzel dedim hocam, geri kalan kısımda hemfikiriz.

Üst Alt