Yeni Ajan Artık Kapıda

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
:) Evet arkadaşlar uzun ve meşakkatli bir güzergahtan (Giresun-Gaziantep : 28-27) Antep'e ulaşarak aracı incelemiş bulunmaktayım. Beklediğimin çok üstünde çıkan görüntü ve performans benii cezbetmiştir. Ayrıca yan marşpiyellerin olması, gündüz led farkaları ve içerde de gece ambians ledlerinin olması daha beni bir heyecanlandırdı. Yapmam gereken lip, spoiler şu anda sadece. Kaput koruma ve 3m film mevcut. Aracım 2013 ün kasım ayında trafik çıkışlı. Hata kaza boya vs yok arkadaşlar . Bu da o yolu tepmeye değer bir sebep.
Giderken mahalleden 4 arkadaş ile gittik. Onlarda dacia logan vardı. Dönerken onlar 4 günlüğüne sanayide kalmak zorunda kaldırlar Elbistan da. Araçları hararet yaptı yatak sarmış motor. Buna çok üzüldük. Çok bekledik orada yol kenarlarında. Araç çekici ile sanaayiye gitti. Motor yapılacak ... Yazık oldu. Bizim dönmemiz gerekiyordu. Helalleşip döndük ev arkadaşımla ben. Onlar 2 kişi kaldılar.
Araç 58.000 de çok güzel kullanılmış gerçekten. Expert raporu da mevcuttur.
Bu mutluluk ve üzüntü içinde sizlere selamlar arkadaşlar....

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Yeni ajan için sevinemedim... Adamın ekmek teknesine halel gelmiş üzüldüm...

Hayırlı olsun Olgun, Allah kazasız belasız günlerde kullanmak nasip eder inşallah. :)

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum. Virajları dönerken Mazdagaraj topluluğu , yani bu kocaman aile aklıma geliyor ve şükrediyorum. :D
Güzerken kendimi kötü hissediyorum çünkü bir tarafta memleketimizin durumu, bir tarafta arkadaşımızın durumu içler acısı. :confused:
Allah hepimizi hayırlarda buluştursun İnşallah. Araçsız komasın kimseyi de mevlam ;) fena bir duygu. 1 gün işe araçsız gittim autostop bile çekmem gerekti 15 km lik yola. DETAYLI FOTOLARI MUSAİT OLUNCA GÖNDERECEĞİM BURADAN ARKADAŞLAR. :rolleyes:

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Arkadaşlar çok sağolun. Motorunun sesine alışmaya çalışıyorum. Dizel motor sesini hepiniz bilirsiniz :confused: Hor hor hoorttt... Benzinli m3 te hır hır hırrrrr..vırrrrrrnzzzzz :)

Bu arada hoca bana 4 lastik de verdi yeni kış lastiği :) xenon farlaarı saymadım sanırım arkdaşlar ... yanında orjinal lambalarını da verdi tabi...
Sağolsun vallahi çingenelik yapmadı hiç...

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Ben buraya birsürü yazı yazdım gitmedi ve sadece üstteki gitti. Bu neden oluyor @Oguzhan hocam?

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
Hayırlı olsun Olgun, forumda bir güncelleme vardı yanılmıyorsam tam o ana denk gelmiş olabilir yazıların...

Son düzenleme:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Arkadaşlar çok sağolun. Motorunun sesine alışmaya çalışıyorum. Dizel motor sesini hepiniz bilirsiniz :confused: Hor hor hoorttt... Benzinli m3 te hır hır hırrrrr..vırrrrrrnzzzzz :)

Bu arada hoca bana 4 lastik de verdi yeni kış lastiği :) xenon farlaarı saymadım sanırım arkdaşlar ... yanında orjinal lambalarını da verdi tabi...
Sağolsun vallahi çingenelik yapmadı hiç...
Benim dizel antipatim o sesten dolayıdır temelde, fakat Mazda da dizel sesi çok fazla içeriye gelmiyor bunu es geçmemek gerekiyor...

Ancak; otomatik ve sunroof olayının imkansıbıl olması iyice uzak durmama sebep oluyor...