Yeni 2015 Mercedes GLE New York'u Beklemedi

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Yeni 2015 Mercedes GLE,aslında M serisinin ismi değişmiş hali olarak karşımıza çıkıyor.

ggtka7.jpg

New York'ta tanıtılması beklenen Yeni 2015 Mercedes GLE'nin fotoğraflarının sızdırılmasının ardından tüm özellikleri ile tanıtıldı.

M serisinin ismi değişmiş hali olarak tanıtılan Yeni 2015 Mercedes GLE,makyaj operasonundan geçirildi.Ön bölümde yeni bir ön ızgaraya yer verilirken,far sisteminde bir değişikliğe gidilmemiş ve klasik Mercedes far tasarımı kullanılmış.Arka bölümde ise led far sistemi ve yeni bir egzoz sistemi bulunuyor.

AMG versiyonu da tanıtılan Yeni 2015 Mercedes GLE,standart kasasına göre biraz daha agresif ve dinamik olarak tasarlanış.Yeni 2015 Mercedes GLE AMG'nin ön bölümünde ise sportif bir tampon ve ızgara,20 inç boyutunda jantlar ve 4 tane egzoz çıkışı bulunuyor.

Yeni 2015 Mercedes GLE'nin kaputunun altında ise ;

-3.0 litrelik çift turbolu V6 benzin, 380 beygirlik ve 480 nm.
-4.7 litrelik çift turbolu V8 benzin, 435 beygirlik ve 700 nm.
-2.1 litrelik turbo dizel, 204 beygirlik ve 480 nm.
-3.0 litrelik V6 turbo dizel, 258 beygirlik ve 620 nm. ünite seçenekleri bulunuyor.

Yeni 2015 Mercedes GLE AMG'nin kaputunun altında ise 5.5 litrelik V8 ünite bulunuyor.Bu ünite ilse de 557 beygir güç ve 700 Nm tork üretiliyor.

Fg2dMx.jpg

kDSVIv.jpg

GiB8ax.jpg

7kSLA2.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Genel olarak beğendim, ön plakayı koymak için bulunan yöntemi beğensem de yine de plaka sırıtmış...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Çok beğendim. Ekran gömülü olsa daha şık bir görüntü olurdu iç mekanda. Kullanılan kırmızı şerit sportiflik katmış. Tasarım çok hoşuma gitti, arka camın çizgileri tasarıma çok katkı sağlamış.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert

Çok beğendim. Ekran gömülü olsa daha şık bir görüntü olurdu iç mekanda. Kullanılan kırmızı şerit sportiflik katmış. Tasarım çok hoşuma gitti, arka camın çizgileri tasarıma çok katkı sağlamış.
Yorumlarına aynen katılıyorum bülent , şerit olayı gizli ışıklandırma gibi geldi bana , bizim arabalarada yapsak ya bundan

Tapatalk

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Apaçi olmayan tarzda gizli olarak monte edebileceğim ürün bulursam kesin denerim

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
2015 Mercedes GLE örtüsünü kaldırdı.

lXC3oW.jpg

Gelecek senelerde 3.0 litrelik twin-turbo v6 motoru ile 436 beygir gücünde olan hibrit bir 2015 Mercedes GLE modeli üretecek olan Mercedes,New York'ta 5.5 litrelik V8 motorlu Mercedes GLE63 ve GLE 63s modellerini tanıttı.

Bu motorlar ile 550 beygir ile 577 beygir güçleri arasında seçenekler ile satışa çıkarılacak olan bu modeller,lüks Suv modelleri arasında yer edinecekler gibi duruyor.

oK1uF6.jpg

rSbCm9.jpg

9I8p6E.jpg

Üst Alt