Yazlık ve Kışlık Lastik Fırsatları

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bridgestone,yaz lastiği satın alanlara 100 TL'ye varan indirim imkanı sağlıyor.

1 Nisan'da uygalamaya girecek olan yaz lastiğinden önce Bridgestone başlattığı kampanya ile lastik başına 100'ye varan indirim sunuyor.

1 Mart-15 Nisan 2015 tarihleri arasında yaz lastiklerini Bridgestone'dan taktıran sürücüler, hem 100 TL'ye varan indirim sağlıyor hem de Wold Card'a özel 9 taksit imkanı sağlıyor.

Kampanya 1 Mart-15 Nisan 2015 tarihleri arasında,tüm Bridgestone markalı yaz ve hafif lastiklerde geçerli.

Kampanya yetkili Brisa bayileri, Lastiğim noktaları, yetkili Brisa bayilerinin tali satış noktaları, Lastik VS’ler, Speedy’ler ve lastik.com.tr’den yapılan alımlarda geçerli ve stoklarla sınırlı.

javier

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Şampanya
Bridgestone,yaz lastiği satın alanlara 100 TL'ye varan indirim imkanı sağlıyor.

1 Nisan'da uygalamaya girecek olan yaz lastiğinden önce Bridgestone başlattığı kampanya ile lastik başına 100'ye varan indirim sunuyor.

1 Mart-15 Nisan 2015 tarihleri arasında yaz lastiklerini Bridgestone'dan taktıran sürücüler, hem 100 TL'ye varan indirim sağlıyor hem de Wold Card'a özel 9 taksit imkanı sağlıyor.

Kampanya 1 Mart-15 Nisan 2015 tarihleri arasında,tüm Bridgestone markalı yaz ve hafif lastiklerde geçerli.

Kampanya yetkili Brisa bayileri, Lastiğim noktaları, yetkili Brisa bayilerinin tali satış noktaları, Lastik VS’ler, Speedy’ler ve lastik.com.tr’den yapılan alımlarda geçerli ve stoklarla sınırlı.

ben aradım bayilerden birini, hiç bir indirim yapmadılar. yani nasıl desem, internetteki fiyatlarla aynısını yaptılar. 195 60 15 lik lastiklere 780 lira mıydı öyle bişey dediler.

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Lastik ihtiyacı olanlar için çok güzel indirimler var. Ben Goodyear'ları (205-55-16) 161 lira gibi bir fiyata indirimli aldım sanıyordum. Eğer 2015 üretimi maximum kartınız varsa ve 500 e 50 lira indirim kodu alarak ( 5 lira ücret karşılığında satıyorlar) 4 lastiği 600 e almak mümkün. Continental, nokian, michelin ,petlas hangisi isterseniz çok uygun fiyatlara geliyor

http://www.hizlial.com/oto-aks-navigasyon/lastik-jant/lastikler

javier

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Şampanya
Lastik ihtiyacı olanlar için çok güzel indirimler var. Ben Goodyear'ları (205-55-16) 161 lira gibi bir fiyata indirimli aldım sanıyordum. Eğer 2015 üretimi maximum kartınız varsa ve 500 e 50 lira indirim kodu alarak ( 5 lira ücret karşılığında satıyorlar) 4 lastiği 600 e almak mümkün. Continental, nokian, michelin ,petlas hangisi isterseniz çok uygun fiyatlara geliyor

http://www.hizlial.com/oto-aks-navigasyon/lastik-jant/lastikler

her lastik uygun fiyat ama bir tek benim ölçüler uygun fiyatlı değil arkadaş çok ilginç ya. :) 195 / 60 / 15 lastikler ya 150 lira ya 200 ..

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
her lastik uygun fiyat ama bir tek benim ölçüler uygun fiyatlı değil arkadaş çok ilginç ya. :) 195 / 60 / 15 lastikler ya 150 lira ya 200 ..
Evet ben de özellikle bakmıştım sizin lastiklere :) Nasip O0

javier

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Şampanya
Ayni olculerde aracima yokohama aldim. 1 ay boyunca fiyata bakmadan lastik markasi arastirdim. bütün test sonuclarda iyi siralarda suan. Adac vs felan. Israrla öneriyorum :) http://www.kolayurl.com/z25

Tapatalk

yokohama iyi lastik, ben de araştırdım ama internette bulduklarımın hepsi 2014 tarihliydi.. ocak ayı da denk gelebilir aralık da ama 190 dan aşağı görememiştim.

şimdi linke tıkladım da, bu lastik alınabilir gibi. hocam size hangi üretim tarihli geldi?

metece44

Katılımcı
Ben 2 ay once aldim. 2014 2. Uretimiydi. Sorunsuz geldi. Su an gercekten memnunum. Nisan ayinda yeni yil üretimi oluyo zannedersem ama ayni fiyatta olmaz. Ben 155 den almistim 100 lira da indirim kuponu vermisti Word carda

Tapatalk

osk@r78

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
Aracımın üzerindeki kış lastiklerini bu hafta yaz lastikleriyle değiştireceğim.Yaz lastiklerim aracın orjinal lastikleri olan Toyo msrks lastikler.Kullanıcı yorumlarına göre pek memnun olan görmedim bu lastikten.Goodyear efficientgrip performance lastiğe geçeyim diyorum.Bakalım lastikçimle konuşup ona göre karar vereceğim. n11.com sitesinde 177 tl gibi fiyatı var bu lastiğin.Kullanıcı yorumlarıda hep olumlu.. Bakalım artık kısmet..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Aracımın üzerindeki kış lastiklerini bu hafta yaz lastikleriyle değiştireceğim.Yaz lastiklerim aracın orjinal lastikleri olan Toyo msrks lastikler.Kullanıcı yorumlarına göre pek memnun olan görmedim bu lastikten.Goodyear efficientgrip performance lastiğe geçeyim diyorum.Bakalım lastikçimle konuşup ona göre karar vereceğim. n11.com sitesinde 177 tl gibi fiyatı var bu lastiğin.Kullanıcı yorumlarıda hep olumlu.. Bakalım artık kısmet..

Aracımda; Good Year Efficient Grip lastikler var, benden önceki sahibi kılı kırk yararak satın almış ve memnundu, bende genel anlamda memnunum, yakın zamanda da; [member=57]hagakure[/member] aldı ve ilk izlenimleri olumluydu...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

Nokian, Goodyear, Michelin, Continental fiyatlarına göre değerlendir, hiç biri pişman etmez.

osk@r78

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
Aracımda; Good Year Efficient Grip lastikler var, benden önceki sahibi kılı kırk yararak satın almış ve memnundu, bende genel anlamda memnunum, yakın zamanda da; [member=57]hagakure[/member] aldı ve ilk izlenimleri olumluydu...
Bende biraz araştırdım Continental ve Goodyear arasında kaldım.Değiştirirsem tercihim Goodyear yönünde olacak..

avahmet

Katılımcı
Araç Markası
2018-Mazda3 Power Sens
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Ben geçe yıl temmuz ayında Micehelin primacy 3 lastik satın aldım. bu lastikler ile yaklaşık 20000 Km yol yaptım. Bizim oranın yolları Veli abim iyi bilir pek düzgün sayılmaz. Özellikle kış aylarında kardan dolayı asfalttaki taşlar dökülüyor. Bu şartlara rağmen lastiklerde çatlama, balon yapma, sertleşme gibi sorunlar olmadı. Lastikler yeterli yumuşaklıkta. Bu durum da yol tutuşu arttırmakta, fren mesafesini kısaltmakta ve özellikle lastik gürültüsünü de azaltmaktadır. Ben lastiklerden gayet memnunum. Hatta kar lastiklerini de michelin alpin 5 almayı düşünüyorum.

Üst Alt