Mazda 3 BK (2003-09) Yan Marşpiyel Arayışı

bahaorhaan

Sessiz
Araç Markası
2004-Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
A7FC0758-2994-405B-93A7-5742EF198A3A.jpeg
Selamlar
Mazda 3 Hb 2004 model aracım için bu modelin aynısından olacak şekilde marşpiyel arayışındayım ancak hiçbir yerde bulamadım.Bulunduğum şehirde fiberci olmadığından dolayı da bi çözüm bulamadım.
Bu model marşpiyelden bulabilecek veya farklı bi aracınki uyuyorsa yardımcı olabilecek var mı ?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Kalıp olmadan yapabilecek yer bulmak imkansız gibi, Mazda gibi uç noktadaki araçlara bu tarz modifiye ürünlerinin ticari olarak para getirme ihtimali zaten yok bu sebeple yurt içinden bulmak zor.

Ülke batmadan önce, yurt dışından temin etme imkanı vardı. Şimdi o seçenek de sadece paranın çokluğuna bağlı, parası çok olan da neden Bk Mazda 3 binsin??

Özetle imkansız aşklar peşindesin.

:hhhhhh:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Farklı markalar için yapılanlardan en uygunu belki montajlanabilir. Ön lip için deneme yapmıştık mesela Leon lipi epey uyumluydu.

bahaorhaan

Sessiz
Araç Markası
2004-Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Kalıp olmadan yapabilecek yer bulmak imkansız gibi, Mazda gibi uç noktadaki araçlara bu tarz modifiye ürünlerinin ticari olarak para getirme ihtimali zaten yok bu sebeple yurt içinden bulmak zor.

Ülke batmadan önce, yurt dışından temin etme imkanı vardı. Şimdi o seçenek de sadece paranın çokluğuna bağlı, parası çok olan da neden Bk Mazda 3 binsin??

Özetle imkansız aşklar peşindesin.

:hhhhhh:
Evet maalesef haklısınız.Sahibindende satılık mazdalara bakarken 3-5 tane aynı araçta bu marşpiyelden gördüm.Farklı bi aracın marşpiyeli uyar diye düşünüyorum ama hangi araç nasıl uyar bilmiyorum hiç :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Farklı markalar için yapılanlardan en uygunu belki montajlanabilir. Ön lip için deneme yapmıştık mesela Leon lipi epey uyumluydu.
evet bende bakıyorum opel astra j kasanınki uyar diye düşünüyorum ancak burdaki tuninglerde hazırda olmadığı için deneme yapamadık hiç.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Evet maalesef haklısınız.Sahibindende satılık mazdalara bakarken 3-5 tane aynı araçta bu marşpiyelden gördüm.Farklı bi aracın marşpiyeli uyar diye düşünüyorum ama hangi araç nasıl uyar bilmiyorum hiç :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet bende bakıyorum opel astra j kasanınki uyar diye düşünüyorum ancak burdaki tuninglerde hazırda olmadığı için deneme yapamadık hiç.
Belki de, uyan veya uğraşınca uydurulacak ürün çeşidi vardır ama onu bulmak mesele. Hadi buldun diyelim, uygulayıp deneme yanılma yapmak çok zor gibi.

bahaorhaan

Sessiz
Araç Markası
2004-Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
aynen de öyle hocam.Artık şansıma bir şekilde denk gelirsem uyarsa o şekilde taktırıcam.İlginiz için çok teşekkür ederim
Belki de, uyan veya uğraşınca uydurulacak ürün çeşidi vardır ama onu bulmak mesele. Hadi buldun diyelim, uygulayıp deneme yanılma yapmak çok zor gibi.

Üst Alt