Xedos 9 Solar Sunroof Sistemi Hakkında

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Tahriş işin esprisiydi... Hakan ile aynı sevda peşindesiniz Allah kolaylık versin...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Hakan xedos'ta esp varmı.Vites geçişleri nasıl.İlanda bir adet 2.0 motor var donanım olarak 2.5 motorlardan farklı mı,lpg ile uyumu nasıl,tam otomatik hiç kullanmadım vites geçişleri nasıl? Şimdilik bu kadar ama söyleyeyim daha yeni başlıyorum.
Abi ESP var diye biliyorum. Bir forumda 1993 modelinde bile olduğunu okudum.

Vites geçişleri hakkında tecrübem yok, bu şanzımanın bakımına da göre değişir sanırım. Ama ben bu segmentteki bir arabanın kötü olacağını düşünmüyorum.

Ilanlardaki 2.0 motor olan aracın motoru sonradan konulmuş olabilir. Ben Xedoslarda hep 2.5 motor gördüm. 2.0 motor olanlar Xedos 6'lar. Bu araca sonradan Xedos 6 motoruda koymuş olabilirler yani. Zaten satıcı kişi motor rektefiyesi falan yapıyormus. Bi ara kendisiyle site üzerinden konusmustum.

LPG uyumuda montaja ve ustaya kalan bir iş olsa gerek. Benim gözlemlerim büyük motorlu araçlara lpg pek uyum saglamiyor gibi geldi bana. Ama işinin ehli biri yaparsa iyi olacağını düşünüyorum...

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Abi sevdalanacak arabayı da ilanda bir görsek.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Müthiş bir araba daha bilmediğimiz ne özellikler vardır :)

sokrates

Katılımcı
Abi ESP var diye biliyorum. Bir forumda 1993 modelinde bile olduğunu okudum.

Vites geçişleri hakkında tecrübem yok, bu şanzımanın bakımına da göre değişir sanırım. Ama ben bu segmentteki bir arabanın kötü olacağını düşünmüyorum.

Ilanlardaki 2.0 motor olan aracın motoru sonradan konulmuş olabilir. Ben Xedoslarda hep 2.5 motor gördüm. 2.0 motor olanlar Xedos 6'lar. Bu araca sonradan Xedos 6 motoruda koymuş olabilirler yani. Zaten satıcı kişi motor rektefiyesi falan yapıyormus. Bi ara kendisiyle site üzerinden konusmustum.

LPG uyumuda montaja ve ustaya kalan bir iş olsa gerek. Benim gözlemlerim büyük motorlu araçlara lpg pek uyum saglamiyor gibi geldi bana. Ama işinin ehli biri yaparsa iyi olacağını düşünüyorum...
2 adet royali olan birisiyle ozel servisde tanismisligim var.onun araci pg de sorunsuz calisiyordu.hatta bayada az yakiyordu :) yav sadece isten iyi anlayan servis lazim.

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Otomatik olmasaydı 2001 model xedos 9 a biniyor olabilirdim. 12 tl ye sakaryada bizim galeri arkadasa gelmişti. kendisi almamıstı akrabası olan baska bır galeri aldı. ondan da ustanın biri aldı. arka çamurluktan kazalıydı ama değişecek kadar buyuk bir hasar değildi. Manuel olsa 15 bile verirdim

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Otomatik olmasaydı 2001 model xedos 9 a biniyor olabilirdim. 12 tl ye sakaryada bizim galeri arkadasa gelmişti. kendisi almamıstı akrabası olan baska bır galeri aldı. ondan da ustanın biri aldı. arka çamurluktan kazalıydı ama değişecek kadar buyuk bir hasar değildi. Manuel olsa 15 bile verirdim
Otamatik olsun ne olacak :)

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Veli Abi makyajlı kasa olsa daha iyi değil mi?

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Makyajlılar 2001 modeller abi, 2000'lerin de sanki bir modelinde gördüm diye hatırlıyorum

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Makyajlılar 2001 modeller abi, 2000'lerin de sanki bir modelinde gördüm diye hatırlıyorum
Düz viTes seçeneği yok galiba araba fenaaaa kim ne derse desin biraz ufak çaplı oynamalarla dahada dikkat çekici yapılabilir mesela iyi bir boya koruma 18'' audi jantları ön panjur kısımında piano black boya ile ızgara ve kaburgalar bıyanabilir modern bir mazda logosu yerleştirilebilir farlar üzerinde modifiye yapılabilir iç kısımda göstergeler beyaz a çevrilebilir bazı bölgelerde piano black boya ile kaplamalar da mümkün bir uyum içerisinde kombinasyon sağlanabilir...kısacası bu arabaya masraf etmekten zevk duyardım keşke düz vites i de olsaydı...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Düz viTes seçeneği yok galiba araba fenaaaa kim ne derse desin biraz ufak çaplı oynamalarla dahada dikkat çekici yapılabilir mesela iyi bir boya koruma 18'' audi jantları ön panjur kısımında piano black boya ile ızgara ve kaburgalar bıyanabilir modern bir mazda logosu yerleştirilebilir farlar üzerinde modifiye yapılabilir iç kısımda göstergeler beyaz a çevrilebilir bazı bölgelerde piano black boya ile kaplamalar da mümkün bir uyum içerisinde kombinasyon sağlanabilir...kısacası bu arabaya masraf etmekten zevk duyardım keşke düz vites i de olsaydı...
Hiç manuelini görmedim. Dediğin gibi ufak rutuşlarla daha sexy bir görünüm alabilir Enes

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Hiç manuelini görmedim. Dediğin gibi ufak rutuşlarla daha sexy bir görünüm alabilir Enes
Ya bişey söylemek istiyorum...Sizcede öylemi?
Mazda araçlarda şu var hangi marka model olursa olsun genel manada aracların dış tasarımına bakıyorsun...Duran araç sanki harekete hazır yada araba lan bu araba araba hadi oğlum ordan evlat bu evlat :) böyle park halindeki mazdalara bakın birde diğerlerine xedos ilanlarına baktım az önce yani öyle bir duruş varki arabanın işte bu...Adamlar yapmış abicim dedirtiyor insana...xedosun yan camlarının yapısı arka stopların oval inişlerden dışarıya çıkan büyük stopları ön kaputun ve çamurlukların kıvrımları sanki seviştim arabayla :D sade ve sadece ön açıdan far ve panjur grubu o kısım da eksik bişeyler var ama bu arac benim olsa ordada ufak oynamalarla daha çekici bir görünüm yapardım...Bir yeni 6 ya böyle vurgunum birde xedos a

Üst Alt