Windows Phone Haberleri

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Arkadaşım gösterdi telefonunu, rehbere bile girmeye nazlanır olmuş telefon...

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
WP Htc, Sony ve Samsung la anlaşsa harika olur.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ama devamı gelmemiş işte abi sıkıntı orada, yen,i nesil Htc lere android hakim.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
WP Htc, Sony ve Samsung la anlaşsa harika olur.
Htc var zaten. Samsung wp cihazı var ama henüz samsung bu işe ağırlığını vermedi. Samsung mu Microfost Nokia mı derseniz ben gene Nokia derim sonuçta artık Nokia microsoftun. Samsung cihazların artması şu yönde güzel olur piayasadaki wp cihaz artacağı için uygulama sayısı daha hızlı artacaktır.
http://www.samsung.com/uk/consumer/mobile-devices/smartphones/windows/GT-I8750ALABTU

Ve sony'de wp üzerinde çalışıyor.
http://shiftdelete.net/sony-de-windows-phone-dedi-53517

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Aslında ben tam aksini düşünüyorum, teknik verileri harika olan cihazlarda WP da kullanılsa, tüketici daha çok bilgilenir ve hurra diye saldırabilir bu sıkıntılı android karşısında.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Joe Belfiore Uygulama Eksiğinin Giderilmesiyle İlgili Açıklama Yaptı

Joe Belfiore: Windows Phone işletim sistemi uygulama açığını kapatıyor. Daha iyisini ve en iyisini yapmaya devam ediyoruz.

Joe Belfiore uygulama eksiğinin en kısa sürede kapatılacağını belirtti. Bu açıklamalar Microsoft’un gerçekten bunu başarıp başaramayacağına dair tartışmaları beraberinde getirse de yetkili kişilerden gelen açıklamalar son derece ümitlendirici.Bu hafta yapılmış olan TechEd Europe konferansında yaptığı konuşmada şu sözleri söyledi:

”Biz birçok insanın Windows Phone’dan memnun olduklarını işitiyoruz. Eğer yüksek kaliteli uygulamaları ilk siz kullanmak istiyorsanız Windows Phone sizin için iyi bir platform olmayabilir, eğer öyle değilseniz… Milyonlarca insan ürünlerimizden memnun. Windows Phone 8.1 her ne kadar çıkan sesleri arttırsa da uygulama açığının giderilmesinde adresi geliştiriciler belirleyecek.”

Konferansta CEO, Windows Phone’a hareketlilik kazandırmak için ne düşünüyor gibi sorular sorulduğunda Belfiore sık sık uygulama açığının çok kısa bir sürede kapatılacağını belirtti. Ayrıca CEO’nun girişimci sektörden bu açığı kapatmada nasıl faydalanılabileceğini anlattı. Şirketlerin Windows 8.1 ve Windows 10 işletim sistemlerinin geliştirilmesinde katkıda bulunduklarını anlatan Belfiore çıkarılan uygulamaların bütün cihazlarda kullanılabilmesi için çalıştıklarını anlattı. Belfiore bu girişimin işlerini rayına oturtmada iyi bir anahtar olduğunu düşünüyor.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Wp bence ilerleyen yıllarda bu piyasaya hakim işletim sistemi olacak.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bu balon telefonda patlamasın
7 Aydır patlıyor Bülent zaten ama benim için çok önemli değil güncelleme... Şimdi zar zor akşamı çıkartıyor şarjı, güncelleme geldiğinde şarj otomatikman daha az gidecek ve telefon ister istemez eski hızını kaybedecek...

Bu yüzden ben sıcak bakmıyorum güncelleme hikayesine. Bütün işimi görebiliyorum, güncelleme olarak bana çok fazla bir şey getirmeyecek zaten...

Üst Alt