VW Passat 177 Bin Aracı Geri Çağırıyor

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Çok sattıkları için midir nedir, geri çağrılmaların sık yaşandığı iki marka deseler aklıma Vw ve Toyota geliyor.. Keşke Tr de duyarlı olsa da her daim geri çağrılmalar bizi de kapsasa ama nerdeee

Ayrıca yapılan açıklama çok garip geldi bana;

'Merkezi elektronik aksamdaki hata nedeniyle motorun durabileceği, buna bağlı olarak fren ve servonun işlevini tam olarak yapamayacağı ve farların sönebileceği belirtiliyor. Hatanın acil çağrılmayı gerektirmediği ve şu ana kadar yaşanmış bir sıkıntı olmadığına dikkat çekilirken, sözkonusu sorunun tamirhanede kısa sürede giderilebildiği kaydedildi.'

Son düzenleme:

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Valla bazen düşünmüyor değilim, bir de Alman mı tatsam diye, ama gönül el vermiyor. :)
Toyotada elektronik sıkıntısı yaşanmaz Bülent abi, abidik gubidik işlerden çağrırlar onlar. :)

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
İlk otomobil kullanmayı öğrendiğim ve bir daha da asla sahip olmayı düşünmediğim, radarıma hiç girmeyen marka...

Ben hep beni bir şekilde heyecanlandıran otomobilleri seçme eğiliminde oldum. (bütçe dahilinde tabi) Teknik olarak veya dizayn olarak. VW grubu ürünlerinde Audi dahil beni heyecanlandıran bir model olmadı bugüne kadar.

Örneğin ne zaman bir Mazda 3 görsem veya CX-5 görsem, bende kullanma isteği yaratır. Ama bir Jetta veya Tiguan bende bu isteği yaratmıyor.

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
BMW 1.20i türünün tek örneği arkadan itişli C segmenti HB! 1.6 177 bg, 250 nm, 8 ileri ZF. Bazı boş ama performansı, sürüş keyfi sayesinde boşluğu görmeyen gözler!

Valla bazen düşünmüyor değilim, bir de Alman mı tatsam diye, ama gönül el vermiyor. :)
Toyotada elektronik sıkıntısı yaşanmaz Bülent abi, abidik gubidik işlerden çağrırlar onlar. :)

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
BMW 1.20i türünün tek örneği arkadan itişli C segmenti HB! 1.6 177 bg, 250 nm, 8 ileri ZF. Bazı boş ama performansı, sürüş keyfi sayesinde boşluğu görmeyen gözler!

Valla biri c, diğer d sınıfı, karşılaştırmak hatalı. Arkadan itişin zevki olmasına rağmen, dezavantajları da var ve burası karlı olduğu zamanlarda yolda kalmak istemem.
Öte yandan araçtan aradığım performanstan çok iç mekan sessizliği, gürültüsünün minimum seviyede olması. Japonlara göre de Almanlar bu konuda kat kat üstünler. Ama Almanlarda da sorunsuzluk yok, tasarım güzelliği yok. (Audi hariç)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
İlk otomobil kullanmayı öğrendiğim ve bir daha da asla sahip olmayı düşünmediğim, radarıma hiç girmeyen marka...

Ben hep beni bir şekilde heyecanlandıran otomobilleri seçme eğiliminde oldum. (bütçe dahilinde tabi) Teknik olarak veya dizayn olarak. VW grubu ürünlerinde Audi dahil beni heyecanlandıran bir model olmadı bugüne kadar.

Örneğin ne zaman bir Mazda 3 görsem veya CX-5 görsem, bende kullanma isteği yaratır. Ama bir Jetta veya Tiguan bende bu isteği yaratmıyor.

Aynı zamanda Mazda 3 HB ile yarışacak güzellikte bir dizayn. Ne VW Golf, ne de Audi A3 bana o havayı ve tutkuyu vermiyor.
+1907

Duygularımı aynen yansıtmışsın abi, dışarıdan baktığımda bende heyecan yaratmayan bir otomobili ikinci el ya da yakıt ekonomisini düşünerek sahip olmayı hiç istemem zaruri durumlar yoksa.

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
Hangisi D sınıfı? BMW'nin D segmenti 3 serisi ve Mazda'nın da 6.

1 serisi ve Mazda 3 ikisi de C segmenti.

Kaliteli kış lastikleri ile arkadan itiş normal yollar üzerindeki karlı havalarda sorunlu değil. Zaten öyle olsa kuzey Avrupa'da satılamazdı. Ancak yollar fazla dik yokuşlu ise, evet doğru.

Alman kalitesi, performansını Japon sorunsuzluğu ve inanılmaz yüksek güvenlik için de Subaru Levorg. Performans çok önemli değil farklı bir lezzet ise Subaru XV.

1.20i, Subaru Levorg ve XV, bu 3 aracı da test etmenizi öneririm. Hepsi birbirinden ayrı konsept ve lezzet.

Valla biri c, diğer d sınıfı, karşılaştırmak hatalı. Arkadan itişin zevki olmasına rağmen, dezavantajları da var ve burası karlı olduğu zamanlarda yolda kalmak istemem.
Öte yandan araçtan aradığım performanstan çok iç mekan sessizliği, gürültüsünün minimum seviyede olması. Japonlara göre de Almanlar bu konuda kat kat üstünler. Ama Almanlarda da sorunsuzluk yok, tasarım güzelliği yok. (Audi hariç)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Levorg çok güzel makina ya maşallahı var, bir de yakıt uygun olsa, tadından yenmez

Üst Alt