Volvo XC90 First Edition Online Satış 03.09.2014 Saat:16:00(CET)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
İsveç'e özgü olan rafine, elde işlenmiş malzemeler sakin, ferah ve konforlu bir görünüm yaratıyor.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Güzel ama o parayı hak edecek bir görünüme sahip değil bence. Zaten Volvo'nun tasarımlarını çok beğenmiyorum. Tırları daha güzel :D

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
V40 fena değil s60 kötü tasarım (bence) Tıra lafım yok hastasyız :2funny:

apojitsu

Katılımcı
volvocuyum ama yeni s60'ın içi de dışı da bir halta yaramaz. volvo gibi görünmüyo benim gözüme. hele ki o arka taraf. akıllara zarar. s60'ın ilk kasası en güzel olanı. bu aralar yine volvo kaşıntım tuttu ya hadi hayırlısı. ama bu sefer s80 t5 veya s80 t6'lara dadanıyorum. s60 küçük geliyo bana...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
S60 ın tasarımı Volvo çizgilerinden dışarı çıkmış deyin ama rezil olmuş demeyin lütfen cillop gibi araba :D

Kaşıntının tuttuğu aracın resmini atar mısın Abdullah, bakalım Mazda 6 dan vazgeçmeye değer mi?

apojitsu

Katılımcı
S60 ın tasarımı Volvo çizgilerinden dışarı çıkmış deyin ama rezil olmuş demeyin lütfen cillop gibi araba :D

Kaşıntının tuttuğu aracın resmini atar mısın Abdullah, bakalım Mazda 6 dan vazgeçmeye değer mi?

rezil olmuş aynen. her yeri araba olsa ne olur. araba görüntüsü bile yok tipte. böyle yımırta gibi bişey...

mazda 6'dan vazgeçmeye değer tabi. ama temizse >:D

Ekli dosyalar

• volvo1.jpg
    volvo1.jpg
    91.8 KB · Görüntüleme: 25

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bende ne zaman param olursa, xc60da model çıkarırsa..oglanin masraflari azalirsa bende bir xc60 alirim insallah..önümüzdeki 15 sene içinde inşallah :)

Üst Alt