Alınık Volvo XC90 D5 AWD (2011-12) mi Subaru Forester 2.0 XT (2014-16) mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Erkan Petekkaya'da Accord'cu :)
Özgür Fırat da hem mekanın sahıbı hem de Mazdacı daha ne olsun :koptum:

Adım Özgür Fırat mekanın sahibiyim

image.jpg

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Kemal abi , baktığın volvoların şanzımanı 4 ileri otomatik olanlardansa direk ele , ilk çıkan kasalarında 4 ileri otomatik var ve kronik sorunlu , bu kadar gücü kaldıramayıp şanzımanı dağıtıyor araç , onarım maliyeti 10bin tl civarı ve uzun ömürlü değil malesef (max 50bin km) . Makyajlı kasalarda değiştirdilerse 5-6 ileri yapıldıysa onlarda sıkıntı olacağını sanmıyorum iyi araştırmakta fayda var ,saygılar
2005 e kadar olanlar GM üretimi 4 ileri hepsi sorunlu. sonrası 6 ileri geatronic japon aisin üretimi. onlarda sorun yok. ben 2011 bakıyorum.

Sıfır Dacia Stepway almak daha mantıklı bence

XC90 nın fotoğrafdaki kasası çok çok güzel ama buna güç yetmez sanırım

45247d46463c29352fcd17b2e0c860c7.jpg

İlanlardaki iki araç arasında tercih yapmak zor. Eğer Volvo'nun şanzıman sorunu yoksa tercih edilebilir ama sorun yaşayan çok ise Subaru daha mantıklı, piyasası Volvo ya göre belki yavaştır ama arıza masraf konusunda kafa rahat olur.

Hagakure Naim abinin verdiği araçta mantıklı.

Yerinizde ben olsam İnfiniti FX35 de düşürdüm
yeni kasası çok güzel ama 500 bin civarı fiyat var:eek: birazcık fazla gelir.

Adam zaten 160 bınlık arabalara bakıyor 160 veren 200 de verır :D Onur dımı ben verırım valla :D
ne 160 ı özgür onları resim olsun diye koydum. max 130-140. olur 200 çok fazla o zaman mercedes glk 250 alırım direkt.

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
bir kaç gündür biraz detaylı araştırdım ama ibre hep mazdayı gösteriyor. volvo ve subaru ikiside çok iyi ama mazda kullanmaktan mıdır nedir hep bi olumsuz tarafları var. bu durumda volvo ve subaru yu çok uygun fiyata bulamazsam eğer, imkanları biraz daha zorlayıp 2015 sonrası makyajlı cx-5 2.2 dizel almaya karar verdim. skyactive dizeli biraz inceledim mükemmel bir motor benzinli kadar sessiz ve rafine yorumları var hep ve çok ama çokta tasarrufluymuş. gerçi bu aracı satanda yok oda ayrı bi mesele:) 1 tane araç var ilanda veli abimin çölde kutup ayısı hikayesi misali:). araç 175 hp 420 tork sadece tuning ile 210 hp 480 tork oluyor ki motor çıldırıyor. 240 hp lik subaru dan bile güçlü oluyor. kıçımız değdi bi kere mazda nın koltuğuna kaldır kaldırabilirsen:D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt