Alınık Volvo XC90 D5 AWD (2011-12) mi Subaru Forester 2.0 XT (2014-16) mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
İki ilan arasından subaru. 2015 model, Volvo 2011. Diğer etkenler eşit saysak bile 4 yıl daha genç. Kaldı ki Subaru da kalitede volvodan çok geri değildir bence. Abi lpg takmazsın demi...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İki ilan arasından subaru. 2015 model, Volvo 2011. Diğer etkenler eşit saysak bile 4 yıl daha genç. Kaldı ki Subaru da kalitede volvodan çok geri değildir bence. Abi lpg takmazsın demi...

Dizel arıyor hocam, güçlü kuvvetli olsun diye... :D

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
yok ya ben keyifle binmek istiyorum artık. bastın mı gitsin misali. zaten bu motora lpg olmuyor olsada taktırmam.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi iki araç vermiş biri benzinli.
Senin verdiğin cx5ilanları mantıklı aslında ama istekler önemli.
Yalnız yakıt önemli değil fikri bir süre sonra muhakkak değişiyor,iyi düşünmek lazım..
Pardon, pardon, Volvo'yu dizel görünce ve CX-5 güçsüz kalıyor denilince tekmili birden dizel aramaya çıktık diye düşündüm ben... :D

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
bu video lar adama acayip gaz veriyor. sende bunu izle.

Sen bunu ızledın mı abı. Top gıbı yuvarlanıyor tık yok şaka gıbı ya. Volvo candır gerısı heyecandırrrrr
bı de vovloların standart muzık sıstemı cok ıyı ben hayatımda bu kadar guzel muzık dınlemedım volvo showroomunda

bı de bu volvoların koltukları ınsanı sarıyor ana kucagı gıbı

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Kemal abi , baktığın volvoların şanzımanı 4 ileri otomatik olanlardansa direk ele , ilk çıkan kasalarında 4 ileri otomatik var ve kronik sorunlu , bu kadar gücü kaldıramayıp şanzımanı dağıtıyor araç , onarım maliyeti 10bin tl civarı ve uzun ömürlü değil malesef (max 50bin km) . Makyajlı kasalarda değiştirdilerse 5-6 ileri yapıldıysa onlarda sıkıntı olacağını sanmıyorum iyi araştırmakta fayda var ,saygılar

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Sıfır Dacia Stepway almak daha mantıklı bence

XC90 nın fotoğrafdaki kasası çok çok güzel ama buna güç yetmez sanırım

45247d46463c29352fcd17b2e0c860c7.jpg

İlanlardaki iki araç arasında tercih yapmak zor. Eğer Volvo'nun şanzıman sorunu yoksa tercih edilebilir ama sorun yaşayan çok ise Subaru daha mantıklı, piyasası Volvo ya göre belki yavaştır ama arıza masraf konusunda kafa rahat olur.

Hagakure Naim abinin verdiği araçta mantıklı.

Yerinizde ben olsam İnfiniti FX35 de düşürdüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt