Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Volvo Gefco ile Yola Devam Ediyor

Konu, 'Gündem' kısmında ktaskan tarafından paylaşıldı.

 1. ktaskan

  ktaskan Aktif

  Şehir:
  Utrecht-Hollanda
  Araç Markası:
  2014 Mazda 3 Power
  Araç Renk ve Tip:
  Sedefli İnci Beyaz
  Volvo, otomobillerinin dağıtımı için otomotiv lojistiği sektörünün liderlerinden GEFCO Türkiye ile yola devam etme kararı aldı.

  Yapılan dağıtım ihalesinin ardından, VOLVO otomobillerinin Türkiye genelinde 18 ilde yer alan 29 VOLVO bayiine dağıtım operasyonları GEFCO Türkiye tarafından gerçekleştirilmeye başlandı.

  VOLVO’nun tüm operasyon süreçleri GEFCO Türkiye tarafından gerçekleştiriliyor. Bu çerçevede otomobillerin Derince Limanı’nda stoklanmaları, GEFCO Türkiye Köseköy Araç Lojistik merkezine nakliyeleri, burada gerçekleştirilen elleçleme ve PDI işlemleri GEFCO Türkiye tarafından yapılıyor ve bayilere sevkiyat gerçekleştiriliyor.

  Otomobil lojistiğinde uzman

  Bitmiş Araç Taşımacılığı konusunda 60 seneden fazla deneyimi olan GEFCO, Türkiye’de kurulduğu 2002 senesinden beri bu sektördeki standartları belirliyor. GEFCO Türkiye, Türkiye’de 1 adeti workshop da içeren toplam 4 Araç Lojistik Merkezi ile hizmet veriyor.

  Konu ile ilgili olarak, GEFCO Türkiye Genel Müdürü Fulvio Villa “VOLVO ile işbirliğimiz çok mutluluk verici. Önümüzdeki dönem çalışmalarımıza daha verimli şekilde devam edeceğimize inanıyoruz.” dedi.
   
 2. domestos

  domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

  Şehir:
  Aydın-Merkez
  Araç Markası:
  Mazda 626 GF 1998 AT
  Araç Renk ve Tip:
  Beyaz-Sedan
  Her iki tarafa da hayırlı olsun diyelim...
   

Sayfayı Paylaş