Volkswagen'in Başı Büyük Dertte

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Bir de şu açıdan düşünüyorum alman deyince disiplin kalite dürüstlük gelir akıllara....Hatta rüşveti bizim onlara öğrettiğimizi ileri sürerler....
Şimdi buyur burdan yak!!!
Volkswagen den açıklama geliyormuş çipin mucidi bir Türk Mühendis.... :)

Son düzenleme:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bir de şu açıdan düşünüyorum alman deyince disiplin kalite dürüstlük gelir akıllara....Hatta tüşveti bizim onlara öğrettiğimizi ileri sürerler....
Şimdi buyur burdan yak!!!
Volkswagen den açıklama geliyormuş çipin mucidi bir Türk Mühendis.... :)
Ben de onu diyecektim şimdi, belki de mühendis Türk :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Volkswagen'in eski CEO'suna Almanya'da savcılık soruşturması açıldı. (BBC Türkçe)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Doğuş otomotivin açıklaması:
"[FONT=pt_sansregular]söz konusu durumdan etkilenen araçlar da dahil olmak üzere tüm araçlarımızın sürüş ve yol güvenliğine uygun olduğunu da belirtiriz"
[/FONT]
Güleyim mi? ağlayayım mı? bilemedim :D

PAN

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 sedan 2015
Araç Renk ve Tip
Power Sense Kırmız
Doğuş otomotivin açıklaması:
"[FONT=pt_sansregular]söz konusu durumdan etkilenen araçlar da dahil olmak üzere tüm araçlarımızın sürüş ve yol güvenliğine uygun olduğunu da belirtiriz"
[/FONT]
Güleyim mi? ağlayayım mı? bilemedim :D

Hey tanrım şaka gibi...

dünyayı ve ülkeyi kirletmenin adı bile yok :)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Emisyon = sürüş ve yol güvenliği
Aradığım hiçbir sözlük de böyle bir karşılığı yok ama neyse....
Mevcut halk arabası sahipleri için anlamsızlığı önemli değil açıklamayı yap bir süre sonra da süpriz minik bir indirim yap gelsin sıralar...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Tam Türk işi olmuş...

Adam çalıyor ama çalışıyor be mübarek diyenlere layık açıklama...

Hallerine içim burkulmuştu ama bu açıklama ile bittiler gözümde... Beter olursunuz inşallah.

Tepetaklak !!

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Peki seyreden yıllar içerisinde sahip olduğu araç 2.3.4.el olarak almışsa volkswagen bu maddeyi nasıl değerlendirir karşı itiraz olarak

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Peki seyreden yıllar içerisinde sahip olduğu araç 2.3.4.el olarak almışsa volkswagen bu maddeyi nasıl değerlendirir karşı itiraz olarak
Karşı itiraz diye bir durumun olacağını sanmıyorum, fakat biz muz cumhuriyetinde yaşadığımız için her an her şey olabilir... Ülkede hırsızlık; saygın ve elit bi konum almışken; bu gibi durumlarda ileriyi görmek, biraz müneccimlik gerektiriyor. :D

PAN

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 sedan 2015
Araç Renk ve Tip
Power Sense Kırmız

Yukardaki haber muhteşem

2008- 2014 arasında Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda marka araba alanlar dikkat. 'Hileyle gizlenmiş ayıp' gerekçesiyle açılan dava sonunda ya aracınız değiştirilecek, ya da parası iade edilecek

Bende olsa kesinlkle dava açarım. Yenisini alırım tabi yenisinde de emisyon sorunu olacağı için şu anki parasını alırım.

Diğer ülkelerde de aynı davalar açılacak. WV batıyor arkadaşlar. 2 ellerinde değeri hızla düşecektir.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Yukardaki haber muhteşem

2008- 2014 arasında Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda marka araba alanlar dikkat. 'Hileyle gizlenmiş ayıp' gerekçesiyle açılan dava sonunda ya aracınız değiştirilecek, ya da parası iade edilecek

Bende olsa kesinlkle dava açarım. Yenisini alırım tabi yenisinde de emisyon sorunu olacağı için şu anki parasını alırım.

Diğer ülkelerde de aynı davalar açılacak. WV batıyor arkadaşlar. 2 ellerinde değeri hızla düşecektir.
Sen her batma cümlesi kurduğunda Titanic filmini izliyormuşum gibi hisediyorum

naziii

Katılımcı
Araç Markası
2011 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Bizim ülkede malum olaydan sonra vw'nin 2.el piyasası düşeceğine artmış.Benzinli fiyatları artmış dizel fiyatları da hemen hemen aynı düzeyde.

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bizim ülkede malum olaydan sonra vw'nin 2.el piyasası düşeceğine artmış.Benzinli fiyatları artmış dizel fiyatları da hemen hemen aynı düzeyde.

Hiiiç şaşırmadım... Hatta yakın zamanda hökümet kendine mecliste yer bulabilirse, fosurgen için pozitif ayrımcılık bile yapacaktır diye tahmin ediyorum...

Oldum olası da; pozitif ayrımcılık terimine ve bakış açısına karşıyımdır... :)

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Hiiiç şaşırmadım... Hatta yakın zamanda hökümet kendine mecliste yer bulabilirse, fosurgen için pozitif ayrımcılık bile yapacaktır diye tahmin ediyorum...

Oldum olası da; pozitif ayrımcılık terimine ve bakış açısına karşıyımdır... :)
veli abi Mustafa abim nerelerde bu konudaki Düşünceleri değerlendirmeleri ne yönde merak ediyorum

Üst Alt