Volkswagen Passat Coupe 2016'da Yollarda

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Volkswagen,Passat 2015'in Coupe kasasını satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

10r0osx.jpg

Tasarım şirketi denince akla gelen ilk firmalardan biri olan X-Tomi,Volkswagen Sport Coupe Concept GTE'nin çizimlerini internete sundu.

Yeni Passat Coupe'nin bu çizimlere benzeyeceğini doğrulayan Volkswagen,2016 yılında bu modelini satışa çıkaracak.Led aydınlatma teknolojili farları,yeni sis farları ile Passat 2015'ten farklı olacak olan Passat Coupe 2016,5 adet TSI benzinli,4 adet TDI dizel motor seçenekleri sunacak.Ayrıca 120 beygir ile 240 beygir arasında değişen hibrit motor seçenekleri kaputunun altında yer alacak.

11s0dc0.jpg

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
Aslında güzel araba ama nedense ben hiç WV ye ısınamadım. Bir kaç kez bindim sanki içinde boğuldum. :(

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
İlk defa bir passata dakikalarca baktım :eek: Yeni CC bu olacak demek, eğer bu dizayn ile piyasaya çıkarsa ve 140 beygirlik olanı alan olursa o adamı ıslak odunla dövmek gerekir.

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
ön taraf özellikle de kaput ve farlar, amcamın 99 model Passatını görüyormuşum hissini uyandırdı. :)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Arkadaşın dükkanın önüne getirip işte yeni CC bu diyerek bana gösterdiği benim de ön koltuğa otururken eğilip bükülmem aklıma geldi..sıkıntı bastı şimdi..

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Arkadaşın dükkanın önüne getirip işte yeni CC bu diyerek bana gösterdiği benim de ön koltuğa otururken eğilip bükülmem aklıma geldi..sıkıntı bastı şimdi..
Bu piyasada var mı ki şuan, bahsettiğini gibi o kadar dar bir iç mekan varsa herkesin hevesini kursağında bırakır.

Üst Alt