Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Vizyon Japon Otomotiv

Konu, 'Anlaşmalı İş Yerleri - Servisler' kısmında domestos tarafından paylaşıldı.

1. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Başta Mazda olmak üzere Japon ve Kore araçları için yedek parça ithalatı ve Türkiye dağıtımını yapan Vizyon Japon Otomotiv; Mazda Garaj üyeleri için hizmet vermeye başlamıştır. Kendileri ile irtibata geçtiğinizde her türlü kolaylık sağlanacaktır. Adem Usta'mız da Vizyon Oto vasıtasıyla parça temini yapmaktadır ve kendilerinin tavsiyesidir. :)

İnternet adresi;

Oto Yedek Parça www.vizyonotomotiv.com dan alınır

Vizyon Japon Otomotiv.JPG

Mazda Garaj olarak; Vizyon Japon Otomotiv yetkilileri ile Adem Usta'ya bir kez daha teşekkürlerimizi sunarak, hayırlı işler temenni ediyoruz.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 2 Ağustos 2016
    Adem Usta, Holydao, immmir ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. ismail-1903

ismail-1903 Katılımcı

Araç Markası:
    2002- Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı - Hb
    Sitede fiyatlar yazmıyor. Sanırım sanal posları yok. İnternet üzerinden fiyatları görüp kredi kartıyla alışveriş yapabilmek önemli

hakan_emre ve grafff bunu beğendi.
  3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Kendileri ile irtibata geçerseniz her türlü kolaylık yapılır. ;)

4. universitely76

universitely76 Katılımcı

Araç Markası:
    2009 Mazda 3 Touring
    Araç Renk ve Tip:
    Sedan - Gri Şimşek
    Vizyon Japon ve Adem ustaya teşekkürler..

Ustamız ile guzuya bakım yaparken tüm parçalarımızı birlikte gidip Vizyon'dan almıştık. Ayrıca telefon ile görüşüldüğünde de oldukça ilgiliydiler. Tavsiye edilir :)

grafff ve domestos bunu beğendi.
  5. DarK PaSSenGeR

DarK PaSSenGeR Aktif

Araç Markası:
    94-Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri-Sedan
    ben de iki defa alışveriş yaptım, çok sıkıntı olmadı, adem ustaya verdiği fiyattan ve ona verdiği ürünleri gönderiyorlar
    ilk alışverişte 2 tane urw marka dış akis kafası aldım , biri urw biri yine japon olan hdk diye bir marka geldi
    dün elime ulaşan kargoda ise, 2 adet komple salıncak, ön arka balata, ön zot, viraj demir orta lasiği aldım
    balataları trw istemiştim ama valeo ve bosch geldi, adem ustaya da bazen aynı şeyi yapıyorlarmış, sistemde var görünüp rafa gittiklerinde olmadığını görünce alternatif gönderiyorlar,
    ikinci sefer olunca aradım konuştum, en azından haber vermeleri gerektiğini söyledim
    çok büyütülecek şeyler değil işlerinin yoğunluğuna göre ama biraz daha dikkat edebilirler

domestos, hakan_emre ve grafff bunu beğendi.
  6. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Vizyon Japon çok eski bir firmadır. Daha önce bir kaç alışverişim oldu. Hatta en son @domestos Veli abi'nin aracı için şanzıman filtresi fiyatı almıştım :)

domestos bunu beğendi.
  7. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    İnternet siteleri çok güncel değil yani orada bulamayınca parça yok sanmayın ellerinde olabilir. Telefon ile teyit etmenizde fayda var.

domestos ve Murat bunu beğendi.
  8. DarK PaSSenGeR

DarK PaSSenGeR Aktif

Araç Markası:
    94-Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri-Sedan
    marka takıntısı olursa özellikle belirtin bir de:D
    ürünleri birbirinin kalite muadili ama yine de hatırlatayım

grafff ve Murat bunu beğendi.
  9. Adem Usta

Adem Usta Mazda Ekinci Özel Servis Usta

arkadaşlar vizyon otomotiv sonuç itibari ile tek marka direl olarak mazdaya çalışan bir firma degil piasadaki bir parçacı aynı şekilde genelde bir çok japon yada kore araçlarına itaben parça stogu yaparlar..

burda benim fikrim bazı arkadaşlar istanbul dışı il de bulunup yedek parça tedarigi nasıl yaparız yönünde gün içinde bir den fazla telefon almaktayım ..

bu arkadaşlarımıza mazdagaraj sitemiz üzerinden direk olarak parça siparişi verebilmeleri için olanak görünüyor

bizzat ben kendim mazda araçlarımız yedek parça konusunda hassas oldugu için takılan parça daha fazla uyum lu olması için elimizden geldigince parça kalitesi yönünde seçiçi olmaya çalışıyoruz ..

burda anlatmak istedigim ve siz mazdagaraj üyelerimiz ve dostlarımızdan vizyon otomotiv den il dışından parça istendigi zaman olabilecek yanlışlıgı min indirmek için sipariş ediceginiz parçaya vatsap aracılıgı ile resimli olarak sipariş verir iseniz daha saglıklı olur hata ya az meil varmış oluruz

ben vizyon otomotiv üzerinde yapmış oldugum alış verişte almış oldugum yedek parça konusunda müşterilerimizin daha uzun ömürlü kullanabilmesi için aracı fazlası ile kalite yönünde seçiçi olmaya çalışıyorum

o adamların işi parça satmak benim işim hem takmak hem ömrünü test etmek takip bakım defteri aracılıgı ile parça ne kadar uyumlu oldugunu görmektir takılan her hangi bir malzeme çok yakın zamanda bozuldu ise bunun garantisi benim tarafımdan karşılanır ve vizyon otomotiv de inanıyorum bu konuda hassas davranıcaktır

şöyle bir misal verelim 1990 yılı 2001 yılı arasın tüm mazda motorlarımızın sübop kapak contası yada diger adı ile külpitör kapak contası kesinlikle orj yetkili servis olmak zorundadır

bur da işin teknik kısmı önemli bunun cevabı da bizde oluyor misalini veriyorum

bazı yedek parça siparişlerinizi sizden ricam yakın mazda yetkili servisinden orj sormanızda fayda var çünkü bazen rakamlar uygun olabiliyor..
    burda biraz araştırmacı ve teknik yönde bilgi edinmekte fayda var

şunu not halinde özellikle belirt mek istiyorum piyasada satılan hiç japon malı malzeme mazdanın japonyada kendi bünyesinde üretmiş oldugu kalitede ve uyum da degildir

ve ben bizzat siz mazdagaraj dostlarımıza iyi bir hizmet verebilmeleri yönünde bayram sonrası özellikle hassaz davranmalarını rica edicem

tüm dostlara iyi günlerde mazdalarını kullanma yönünde herkeze sevgiler ..

Sayfayı Paylaş