Üyelerimizin Kasko/Trafik Sigorta Poliçe Rakamları Nelerdir?

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Son dönemde gündemi meşgul eden şeylerden birisi de; özellikle zorunlu trafik sigorta poliçe rakamlarının fahiş oranlarda artması oldu... :mad:

Bu konu içerisinde; üyelerimiz yaptırmış olduğu poliçe rakamlarını paylaşabilirse eğer bir birimize yardımcı olabiliriz... Bu sistemde ne kadar az yolunursak o kadar iyidir... :D

Araç Markası
Amarok
Araç Renk ve Tip
Beyaz
Trafik bu sene 310 tl oldu kaskoda 800 tl civarı olması lazım (2010 mazda3 touring)

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Zorunlu Trafik Sigortasını en uygun hangi firma verirse oradan yaptırmaya özen gösteriyorum... Çünki; bana hiç bir şekilde sigortanın faydası yok, sadece zorunluluğu yerine getirmiş oluyorum.

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Zorunlu Trafik Sigortasını en uygun hangi firma verirse oradan yaptırmaya özen gösteriyorum... Çünki; bana hiç bir şekilde sigortanın faydası yok, sadece zorunluluğu yerine getirmiş oluyorum.
benim beyaza kaskoda olmuyor yaşından dolayı aman Allah zorunluyuda muhtaç etmesin

ben kaskoların kalkacağını herşeyin zorunluda birleşeceğini duymuştum birkaç ay önce

ne derece doğrudur bilmem ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyorum

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
Abi ben kayseride sigortacıları geziyorum en uygun fiyat verene yaptırıyom 93 626 mazdamız babmın üstüne kayıtlı ve bundan 6 ay önce 93 skodaya yaptırdığımız sigorta 250 TL idi mazdaya yaptırdığımız sigorta en ucuz 498 TL ye yaptırdık babamın adına hasarsılık olmasına rağmen uçuk rakamlar çıkıyor ortaya bildiğimiz soygun bu zorunlu trafik sigortası kaza yapsam suç bende olsa bir sonraki sigorta yaptırımı sırasında zaten benden %100 hasar payı alıyorlar ve 500 tllik sigortamız oluyor 1000 TL soygunun zorunlu hali bu madem o parayı alıyorsunuz arabamızıda cebimizde yaptırıyoruz ne halt etmeye %100 zam uygulandı bu sigortalara?

Araç Markası
Amarok
Araç Renk ve Tip
Beyaz
Kaskoya baktım 700 tl imiş 800 değil , trafikte maphre den 300 tlye yapılmış . Geçen sene trafik 180 tl civarıydı

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Kaskoya baktım 700 tl imiş 800 değil , trafikte maphre den 300 tlye yapılmış . Geçen sene trafik 180 tl civarıydı

büyükşehir olmayan düzce Karabük gibi yerlerin plakasını alsak kasko ve zorunlu sigorta ucuza gelir mi acaba

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV

Sanırım benim sigorta fiyatı da aşağı yukarı belli oldu gibi... Geçen yıl İstanbul plaka 170 küsura yaptırmıştım, bu sefer 300 Yeni Türkiye Lirasını gözden çıkarmak gerektiğini anladım... :mad:

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bilgileri verirken ikametgah ilini de söylersek daha çok yardımcı olur bize.

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
2004 Mazda 6
İstanbul
Trafik sigortası -350TL

Kasko - Yaklaşık 750 TL

Sigortacım sağolsun sadece kredi kart bilgisi teyit etmek için arar ,sigortaları yapar adrese gönderir.
kasko daha ucuz bence
kasko ne varsa ödüyor dimi trafik ödemiyor bildiğim kadarıyla

Üst Alt