Ümraniye Oto Pazarı

Murat

Yılmaz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bugün pazardaydım ve koskoca pazarı adım adım gezdim ve tek bir tane Mazda gördüm. Kırmızı 91 model 323 yanımdaki arkadaşa kimse satmak istemiyor o yüzden pazarda yok didim

HTC Droid DNA cihazımdan tapatalk ile gönderildi.

saliher

Katılımcı
Ümraniye açık oto pazarı bizim burada. Bu pazarın piyasası Mazda için uygun değil. Ürün gamı şahin doğan kartal olan bi pazar. Üsküdar papyon biraz daha üst segmente hizmet ediyor. Yani pazarların ürün gamları var dolayısıyla burada Mazda bulmanız zor :)

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Ümraniye açık oto pazarı bizim burada. Bu pazarın piyasası Mazda için uygun değil. Ürün gamı şahin doğan kartal olan bi pazar. Üsküdar papyon biraz daha üst segmente hizmet ediyor. Yani pazarların ürün gamları var dolayısıyla burada Mazda bulmanız zor :)
O pazara bir kere gittim en ucuz araba 2001 Kartal'dı, oda diğerlerinden aşağı kalmamak için 18.750 istiyodu :)

Araç Markası
1997 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Sedan
Papyon Değil Sosyete Pazarı Sanki .. :)

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Ben arkadasin arabayi almaya gitmistim ama haberleselim gelirim yanina bana yakin

Üst Alt