Ücretsiz Verilecek Eşyalar

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bugün vakit bulmuşken dizüstü bilgisayarımı komple söküp temizleyeyim dedim. 3 yıldır her yaz yaparım. En son 2 yıl önce termal macunu yenilemiştim ama onu da bilgisayarcıdan bir parça alıp kullanmıştım. Bugün baktım bilgisayarcılar kapalı, Vatan Bilgisayar'dan termal macun aldım. İhtiyacım kadarını kullandım, en az 3 kere daha kullanılır ama en erken önümüzdeki yaz kullanırım. O zamana kadar beklemesin, yazık. Eğer kullanmak isteyen olursa verebilirim.

IMG_3484.JPG

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
2003-2004 Focus Ghia 4'lü cam açma tuş takımı.
En alttaki diğer kapı düğmelerini kilitleyen tuşu ve bir tane de (hangi cam olduğunu hatırlamıyorum) cam açma tuşu çalışmıyordu. Hatırladığım kadarıyla oksitlenme yapabiliyormuş, ben o zamanlar uğraşmayıp yenisini almıştım. Işıkları yanıyor. Uğraşıp düzeltirim diyen arkadaş varsa ücretsiz yollayabilirim.

IMG_1464.JPG

IMG_1463.JPG

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Philips Sna 6500 kablolu - kablosuz modem. 2007 yılında deli paraya almıştım. İşimi görür, ihtiyaç var diyene kargo karşılığı gönderim yapabilirim. Kutusu yok, kullanım kılavuzu yok adaptörü var. Günümüz teknolojisine uyumlu mu bilmiyorum.

IMG_20161222_193006.jpg

IMG_20161222_193037.jpg

Son düzenleme:

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Anlaşılan veli abi kargoculara çok kızdı gelen kargoyu kim isterse gönderecek.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Telefondaki fotoğrafları pc ye atmamak için ve telefondan konu açmak için pc den nokta koyarak konuyu en üste çıkardım, telefondan düzenleme yaparak fotoğrafları açarım dedim ama bu kadar hızlı bir forumda iki kişi anında yakaladı yahu... :D :D

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Yüksek Lisans zamanında yabancı dil sınavı için almış olduğum kitaplar vardı ama IELTS sınavına girdiğim için ihtiyaç olmamıştı tertemiz şekilde duruyor ihtiyacı olan alabilir. Ayrıca hanımın kpss kitapları vardı 2 tane onlar da var. 1 tanede Ales hazırlık kitabı var bilgilerinize duyurulur :)

WhatsApp Image 2016-12-29 at 18.57.06.jpeg
WhatsApp Image 2016-12-29 at 18.57.07.jpeg
WhatsApp Image 2016-12-29 at 18.57.08.jpeg

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan

Üst Alt