Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Türkiye'de Gazetecilik

Konu, 'Diğer' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Bu haber sadece bir örnek, adamlar oturdukları yerden hikaye yazıyor resmen...

Fenerbahçe Cumartesi akşam Bursaspor'la 0-0 berabere kalırken, ev sahibi ekibin oyuncusu daha önce Hollanda'da forma giyen
    Balazs Dzsudzsak ile Robin van Persie arasında maç başlamadan önce koyu bir sohbet yaşandı. Bursaspor'un Macar yıldızı Persie'ye, "sende mi yedeksin?" diye sorunca, Hollandalı'nın cevabı, "sende mi?" şeklinde soruyla oldu.

İkili birbirlerine sordukları bu soruların ardından, sohbet Dzsudzsak'ın Euro 2016 sonrasında ayrılmayı düşündüğünü itiraf etmesiyle devam etti. Menajerinin kendisi için Burak Yılmaz'ın gittiği Çin'in Pekin takımıyla görüştüğünü ama teklif getiremediğini itiraf etti.
    Macar oyuncu, van Persie'ye; "senin gibi bir yıldız burada yedek kalıyorsa bazı şeyler düşünüyordur..." sözlerini kullanınca Hollandalının cevabı ise, "evet düşünüyorum ama Çin değil. Premier Lig veya Almanya ya da İspanya olabilir. Ama benim de bazı düşüncelerim var" oldu.

Necid'den van Persie'ye: Pereira'ya teşekkür et
    Bu arada sohbet devam ederken Bursaspor'un Hollanda'da forma giymiş bir başka oyuncusu olan Thomas Necid ise van Persie'nin yedek olduğunu anlayınca kötü Flemenkçesi ile; "içeri girdiğinde sizin koça benim adıma teşekkür et. Seni oynatmıyor" esprisini yaptı. van Persie bu espiri üzerine Necid'e, "olur söylerim" cevabını verdi. Sonra da ikili Necid'in Flemenkçesi ile bir süre alay etti.

Kaynak: Fotospor

ezmocesteri bunu beğendi.
  2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bu örnek en masumu Murat... Daha ne hikayeler yazılıyor Pinokyo yu kıskandıran... :)

Murat bunu beğendi.
  3. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri

Sabah sabah psikolojini bozdular abi. RvP'nin gitme ihtimalini bile düşünemiyorum.

4. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Ersun Yanal gönderildikten sonra ben her bir şeyi gayet normal karşılıyorum... Aziz Yıldırım'ın kendi çapındaki diktatörlüğü (yerine göre hak veriyorum) her an her şeyi yapabilecek kabiliyette...

Esas benim merak ettiğim; sezon sonu ikinci olurlarsa kim kime nasıl b.k atacak?? :D :D

5. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Yalan söyleyeni şeyetseler gazetecilerinki kurumaz zaten :D (atasözü) Ağır bulursunuz diye parantez içinde atasözü olduğunu belirtmek istedim...

domestos bunu beğendi.
  6. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    "Bir köpeğin insanı ısırması değil, insanın köpeği ısırmasıdır haber olan" şeklinde klişe ile zamanında çıtayı epey yükseltince, amcaların da; element uydurmaktan başka çaresi kalmamış işte... :) :)

incirinaltı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş