Tuning Tavsiye

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
aydın merkezde iyi tuningci adresi ve telefon numarası lazım

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi hiç işin bu boyutunda olmadığım için gözüme çarpan veya kulağıma gelen yer olmadı...

Düşündüğün şey hakkında bilgi verirsen ona göre araştırma yaparım...

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Abi hiç işin bu boyutunda olmadığım için gözüme çarpan veya kulağıma gelen yer olmadı...

Düşündüğün şey hakkında bilgi verirsen ona göre araştırma yaparım...

şimdiden teşekkür ederim

benim beyaza farın etrafına sağlam gündüz ledi takabilecek birisini arıyorum birde malumunuz tavan lambası ortada bir yerde ön taraf karanlık kalıyor okuma lambasından başka ışıklandırma yapabilirmiyiz konu buydu gelir geçerken gözün ilişirse not alabilirsen memnun olurum

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
şimdiden teşekkür ederim

benim beyaza farın etrafına sağlam gündüz ledi takabilecek birisini arıyorum birde malumunuz tavan lambası ortada bir yerde ön taraf karanlık kalıyor okuma lambasından başka ışıklandırma yapabilirmiyiz konu buydu gelir geçerken gözün ilişirse not alabilirsen memnun olurum

Güzel fikir, yapabilen olursa güzel olur abi, müsait zamanda bi araştırayım ben, Oğuzhan olaydı mutlaka tanıdığı veya bildiği yer olurdu ama adamın reel hayat ile ilişiği kesildi bir süre... :) :)

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Güzel fikir, yapabilen olursa güzel olur abi, müsait zamanda bi araştırayım ben, Oğuzhan olaydı mutlaka tanıdığı veya bildiği yer olurdu ama adamın reel hayat ile ilişiği kesildi bir süre... :) :)

çok teşekkür ederim size zahmet olacak

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Aydın da bakım için nereye gidiyorsunuz

ben eski emniyet müdürlüğü karşısındaki sanayide master Japon'a gidiyorum ustaları Toyota dan ayrılma iyi arkadaşlar ustalıkları da güzel

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yağı ve filtreleri Oğuzhan ile değiştiriyoruz... Bujileri ziyaret ve muhabbet için Muğla Mazda Gören Otomotiv'e gittiğimde değiştirdim... Sırada sanırım balatalar var...

Ya Gören'e ya Denizli Bayrak otomotive giderim diye tahmin ediyorum.

Master Japon sahibi arkadaşımın akrabası ama henüz işim düşmedi. Tanıştık buyur gel dedi ama nasip olmadı... Müsait olunca çay içmeye gitmek istiyorum. Denk gelirse beraber de gidebiliriz...

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Yağı ve filtreleri Oğuzhan ile değiştiriyoruz... Bujileri ziyaret ve muhabbet için Muğla Mazda Gören Otomotiv'e gittiğimde değiştirdim... Sırada sanırım balatalar var...

Ya Gören'e ya Denizli Bayrak otomotive giderim diye tahmin ediyorum.

Master Japon sahibi arkadaşımın akrabası ama henüz işim düşmedi. Tanıştık buyur gel dedi ama nasip olmadı... Müsait olunca çay içmeye gitmek istiyorum. Denk gelirse beraber de gidebiliriz...

inşallah denk gelelim tabi eğer yılbaşına kadar benim beyaz tamirden çıkarsa Nazilliye gidicem yılbaşı sonu cumartesi günü açık olursa bakım için gitmek istiyorum şanzuman yağı değişecek frenler gibi Mustafa ustanın başını bayağı ağrıtcam
buradan müsaade edersen özelden haberleşiriz

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Müsaade ne demek abi denk düşerse mutluluk vesilesi olur bana...

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Emekli abi, ismini bilmiyorum kusura bakma. :)
Düşündüğüm led drl resmini ekliyorum.

Mazda3-LED-DRL-Kit-12.jpg

Led şerit alarak bunu uygulamayı istiyorum aslında aracıma. Aynı şekilde arkaya sofitlerden değil de aşağıdaki ürün gibi bir led alıp ön tarafa doğru yönlendirme yapılabilir.

http://www.hepsiburada.com/modacar-9-beyaz-smd-ledli-3-6-cm-sofit-ampul-011101-pm-otm011101

http://www.hepsiburada.com/modacar-...eya-sofit-ampul-3-3x1-7-cm-103416-p-OTM103416

Tavandaki yuvadan kablo çekip ön tarafa getirerek led şeritler ile ön tarafta bir aydınlatma da yapılabilir. Yakın olsak girişirdik olaya abi. :)

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Emekli abi, ismini bilmiyorum kusura bakma. :)
Düşündüğüm led drl resmini ekliyorum.

Mazda3-LED-DRL-Kit-12.jpg

Led şerit alarak bunu uygulamayı istiyorum aslında aracıma. Aynı şekilde arkaya sofitlerden değil de aşağıdaki ürün gibi bir led alıp ön tarafa doğru yönlendirme yapılabilir.

http://www.hepsiburada.com/modacar-9-beyaz-smd-ledli-3-6-cm-sofit-ampul-011101-pm-otm011101

http://www.hepsiburada.com/modacar-...eya-sofit-ampul-3-3x1-7-cm-103416-p-OTM103416

Tavandaki yuvadan kablo çekip ön tarafa getirerek led şeritler ile ön tarafta bir aydınlatma da yapılabilir. Yakın olsak girişirdik olaya abi. :)

ismim can

benim aracın farları kaportaya pek öpüşmüyor hani dedim farın çerçevesine lastik led yapsak daha mı iyi olur du hiç bir şey yapamazsam

tamponun altında boşluk var oraya resimdeki aracın gibi belki de sinyalli led ler yakışır diye düşünmüştüm

ayrıca yardım teklifini çok çok teşekkür ederim saolasın varolasın

Üst Alt