Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

TT Net Abone Alacaklarına Yönelik İadeler

Konu, 'Bilim - Teknoloji' kısmında kadir tarafından paylaşıldı.

1. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
    TTNET aboneliği herhangi bir nedenle sona eren tüketicilerin fesih sonrası alacaklarına ilişkin iade işlemleri yapmaktadır. Ödemeler Türk Telekom ofislerinden yapılmakta olup, yanı sıra tüketiciler aşağıda yer alan ekrandan sorgulama yaparak kendilerine yapılması gereken bir iade bulunup bulunmadığını öğrenebilir ve IBAN bilgilerini girerek iade tutarların ödenebilmesi için taleplerini iletebilirler. Müşterilerimize iletişimi yapılan faiz iadeleri sadece webden IBAN uygulaması ile yapılmaktadır. Türk Telekom Ofislerinde faiz iadeleri yapılamamaktadır.

böyle bişeyi şansa gördüm ve çogu kimsenin bundan haberi yok aşagıdaki linkden kontrolu yapın yanlış hatırlamıyor isem bana 55tl geri ödeme yaptılar.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/Hakkinda/duyurular/Sayfalar/fesih-sonrasi-abone-alacaklarina-yonelik-iadeler.aspx

2. atsızbey

atsızbey Katılımcı

Allah belasını versin ttnetin de telekomunda.Boyle baş belası kurum olamaz telefonumu bir yıl internetimi iki yıl kapatmamak için direndiler.Ne dedilerse yaptım bu defa tamam kapatıyoruz diyorlar bir hafta sonra bakıyorum yine internet var.Belki on defa kapatma başvurusu yaptım en yüz defa da musteri hizmetlerini aradım. Ama yok kapatmiyorlar.En son aradım dedim arkadaş ister kapatın ister kapatmayin ben kullanmaya devam edeceğim ve fatura falan odemeyecegim. Bu telefon görüşmesinden üç ay sonra falan faturaları odemedigimden mi yoksa ev telefonu kapandığından mı bilmiyorun internet te kapandı. Sonra aradilar mesaj yolladilar işte şu kadar borcunuz var diye odemiyorum arkadaş dedim.Benim şu şu şu tarihlerde kapatma başvurum var siz ısrarla kapatmadiniz.Odemiyorum alabilirseniz alın dedim. Yasal süreci baslatiyoruz dediler altı ay geçti ses yok bakalım ne olacak.
    Kimseye tavsiye etmiyorum bulaşmasın kimse ttnete internet kullanmanın daha güvenli ve ucuz yolları var boşuna bu pisliklere paranızı kaptirmayin.

3. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan

Sayfayı Paylaş