Toyota GT86 Yellow Edition

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1
Toyota, 13 Temmuz’da yeni “GT-86 “Yellow Edition” için siparişleri almaya başladığını duyurdu. Kasım’da üretimine başlanacak yeni model GT “Yellow Limited” adıyla satılacak ve “Sunrise Yellow” adlı sarı renkle gelecek. Kokpitinde tamamen siyah renk kullanılmış otomobilde, dışarısıyla eşleşen sarı renk dikişler kullanılacak. Toyota bu versiyonda GT-86 nın sporcu kişiliğini vurguladıklarını belirtiyor.

İki tür “aero” paket sunulacak. Bunlardan ilki, Toyota’nın deyişiyle “Yellow Limited Aero Package”, Bridgestone POTENZA S001 lastikler ve BBS 18 inç alaşımlı jantlarla gelecek. “Yellow Limited Aero Package FT” adlı ikinci paket, bunlara ek olarak aşırıya kaçılmamış bir body kit ve EVO ve WRX STI’ı andıran dev bir spoyler barındırıyor. Görünen o ki Toyota, GT-86 kullanıcılarının en çok yakındığı ince “Prius lastikleri”‘ne el atmaya karar vermiş ama başka bir eleştirilen konu olan aracın performansı hakkında yine bir iyileştirme yapmayı gerek duymamış. Üzücü nokta ise tam bir hardcore Japon görüntüsü veren araba, çoğu leziz Japon otomobili gibi sadece Japon pazarında satışa sunulacak.

 

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#2
Bizim ülkemizde bu aracı alacak kişinin cesaretli olması gerekiyor... Yoksa; önüne gelen "taksi sarısı" esprisini yapacaktır... :D
 
Konum
İstanbul
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
#4
Kuzenimde sari escort vardi bazen can sikintisina ariyordum
Durrr lannn durrr bagirarak soylerim
Lannn taksiymis o devam et derdim :-D

Kendisine taksi niyetine cok el kaldiran olmus
 
Üst Alt