Torpido ve Plastik Aksam Bakımı

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
İkinci bilgilendirmeyi de yapayım... Yarın, iki hafta olacak ve tozdan eser yok. Benim gibi toz toplayan zımbırtılardan hoşlanmıyorsanız, bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz... Mat bir parlaklığın yanında, toz toplamayan plastik aksam sunuyor... :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ben yine nemli beze devam edeyim. :D
:) :)

Bu üründen önce ben onu da yapmıyordum, mikrofiber dedikleri bez ile siliyordum, toz ve türevi ne varsa statik elektriklenme neticesinde beze yapışıyordu, bir kaç temizlikten sonra da bezi yıkayıp kurulayıp tekrar aynı işleme devam ediyordum. :)

Bu ürünü kullandıktan sonra da mikrofiber bez ile silmeye devam ediyorum zaten.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Ben de ön göğüse hiçbir ürün kullanmak istemiyorum, ancak elimde mevcut olan ürünü kokpit plastik aksamları 1-2 kere uyguladım. Normalde bu ürünü fitillerde kullanıyordum. Ürün performansı tatmin edici, özellikle fitillerde.
Ancak ön göğüse uygulama konusunda tereddütlerim var, sizin de fikrinizi almak isterim.
@domestos veli abinin kullandığı ürün biraz daha farklı
Ürün şu
SİLİKON SPREY 500ML - Würth Türkiye
Sitede yazan kullanım amaçları doğrultusunda fikirlerinizi alalım :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Şahsen sprey tarzı ürünleri kullanmak istemiyorum. Bıraktığı kimyasal malzeme toz toplar hissi veriyor. Toplayan ürünler de çok piyasada...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Şahsen sprey tarzı ürünleri kullanmak istemiyorum. Bıraktığı kimyasal malzeme toz toplar hissi veriyor. Toplayan ürünler de çok piyasada...
Sprey olanların ayrıca normal sıvı olanlara oranla içindeki kimyasal madde oranı daha fazla buda sağlık açısından çokda uygun değil. Mümkün mertebe bu tarz ürünlerle çalışırken eldiven takarak uygulamayı yapın.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan

Sprey olanların ayrıca normal sıvı olanlara oranla içindeki kimyasal madde oranı daha fazla buda sağlık açısından çokda uygun değil. Mümkün mertebe bu tarz ürünlerle çalışırken eldiven takarak uygulamayı yapın.

O zaman bu ürünü diğer plastik aksamlarda ve fitillerde kullanayım

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
@DarK PaSSenGeR fitillerde kullanma, fitiller için silikonsuz bir şey kullanman lazım.
Ürün kullanım alanlarından yola çıkarak fitile uygun olur diye düşündüm, silikonlu olması toz ve suyu itme özelliği de kazandırıyor, kullandığımda fitillerde olumlu etki yaptı gibi geldi
Geriye çok bir kalmıyor kullanacak :D

Üst Alt