Torpido Tamiri ve Boyama

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Genlelikle eski araçlarda görülen torpidodaki çatlakları tamir eden bir usta var. Kendisini sosyal medyadan takip ediyorum, gerçekten çok başarılı işler çıkarıyor. Belki istifade etmek isteyen olur diye adres ve yaptığı işçiliği paylaşmak istedim :)

Uzun yola çıktığımda uğramayı düşünüyorum. Yapılacak küçük bi yer var. Ne olur ne olmaz büyümeden el atmak lazım :)

Yapılan işe bir örnek;

m

Adres : Karaarslan Aybahçe Mah. Karaman Cad. 624/D Meram / Konya
Karabay Oto Estetik
05355919510

Moderatörün son düzenlenenleri:

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Teşekkürler Hakan, herkese lâzım olan bir usta bence. O çatlak delik nasıl pürüzsüz hale geliyor

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
Güzelmiş bir çok kişinin işine yarar, ayrıca Hakan senin guzu gitti artık uğrayıpta o yapılacak küçük yeri yaptıramazsın :D

Araç Markası
1992 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kuğu Beyazı - Sedan
Ömrünün son demleri bana denk gelmiş. Km sayacının cam tarafında kalan bölümde geçen sene ortaya çıktı çatlak. Bu sene de sağ taraftaki üfleme yerinden ufak ufak kalkma başladı. Seninkinde de vardı hani, tam oradan. Henüz acele etmiyorum şimdilik. ;)

Araç Markası
2006 Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Ömrünün son demleri bana denk gelmiş. Km sayacının cam tarafında kalan bölümde geçen sene ortaya çıktı çatlak. Bu sene de sağ taraftaki üfleme yerinden ufak ufak kalkma başladı. Seninkinde de vardı hani, tam oradan. Henüz acele etmiyorum şimdilik. ;)
Anladım abi. O üfleme yerinde çoğu kişi de gördüm..kalkma başlamış.

Üst Alt