Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Top Gear Geri Dönüyor

Konu, 'Gündem' kısmında ktaskan tarafından paylaşıldı.

1. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz

Jeremy Clarkson, Richard Hammon ve James May Twitter hesapları üzerinden yeni programları için Amazon ile anlaştıklarını açıkladı.

Söylentiler doğru çıktı ve efsane üçlü Amazon Prime ile internet üzerinden tüm dünyada yayınlanacak yeni şovlarını doğruladı. Yine eski Top Gear yapımcısı Andy Wilman ile birlikte çalışacak ekibin henüz ismi açıklanmayan yeni programının 2016 yılının başında yayınlanması planlanıyor.

Amazon Prime Video Avrupa Başkan Yardımcısı Jay Marine, müşterilerinin ekibi yeniden ekranlarda görmeyi çok istediğini söylediğini ve bunu gerçekleştirmek için çok heyecanlı olduklarını söyledi. Bu önemli duyuruyu Twitter hesaplarından duyurmayı seçen yıldızların yeni şovu, Chris Evans ve muhtemelen Jenson Button ve Jodie Kidd tarafından sunulacak yeni Top Gear’a birebir rakip olacak.

Oğuzhan, ezmocesteri ve domestos bunu beğendi.
  2. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Çok ısınamadım ben bu adamlara neden bilmiyorum :)

domestos bunu beğendi.
  3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan

Tamamen katılıyorum, hiç bir programlarını sonuna kadar izleyemedim, beni çekmiyor muhabbetleri...

4. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Bu program yayınlanmaya başladığında top gear 4'tü, şimdi 10'lardan konuşuluyor... Dönsünler bakalım, dönecekleri varsa görecekleri de vardır elbet!

Oğuzhan ve domestos bunu beğendi.
  5. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Benim izlemediğim belli abi. Benimkisi hâlâ 4 :)

6. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Veli, çok muhafazakar adamsın vesselam!

7. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Abi bu adamlarin muhabbeti seyrediliyor zaten yoksa ciddi anlamda araci test etmiyorlar..Bir nevi show programi bu..Ben seviyorum cunku ince espriler var. Yoksa araclari keyif icin muhabbet olsun diye her bölümde bir tema ile isliyorlar. Yani konulu bu

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Konulu mu bu? Almanca mı yani?

dülgeroğlu ve domestos bunu beğendi.
  9. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Ah sooo !! Ich weiß nicht :p

10. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Geçtiğimiz günlerde Amazon’la anlaştıklarını duyuran eski Top Gear sunucuları Jeremy Clarkson, James May ve Richard Hammond’ın 3 yılda alacakları para toplamda tam 250 milyon dolar!
    3 yıllık ve 36 bölümlük kontrat imzalayan Clarkson, Hammond ve May; yıllardır beraber çalıştıkları yapımcı Andy Wilman ile yola devam etme kararı aldılar. Henüz adı belli olmayan yeni program 2016 yılında Amazon üzerinden yayınlanmaya başlayacak. Eskiden BBC’de yayınlanan Top Gear’a oranla yıllık daha fazla bölüme sahip olan bu yeni programda Stig benzeri profesyonel bir yarışcı da yer alacak.

domestos bunu beğendi.
  11. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    İki Yüz Elli Milyon Dalır !!

Sayfayı Paylaş