Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tofaş'ta Çalışanlara Bayram Sürprizi !!

Konu, 'Gündem' kısmında domestos tarafından paylaşıldı.

1. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan

Tofaş Otomobil Fabrikası; Eylül ayında piyasaya sunulacak Aegea marka otomobildeki başarısından dolayı tüm beyaz ve mavi yakalı çalışanlara Cumhuriyet Altını hediye edildi.

Sendikal kriz ve maaşlarda iyileştirme talebi sebebiyle 7 Haziran seçimleri öncesi üretimin durduğu Tofaş Otomobil Fabrikası'nda çalışanların yüzü gülüyor.

Ramazan Bayramı öncesi 660 liralık Cumhuriyet Altını dağıtılması çalışanlar için doping etkisi yaptı. Çalışanlar fabrika yönetimine teşekkür ederken, Cumhuriyet Altını dağıtımı Türk Metal sendikası ile Hakiş'e bağlı Çelik-iş Sendikası arasında krize sebep oldu. İki sendika daaltın dağıtımının kendi çabaları sayesinde gerçekleştiğini öne sürdü. Öte yandan Tofaş Otomobil Fabrikası yaşanan eylemlerde ön sıralarda yer aldığı öne sürülen 80 çalışanının işine son vermişti.

Son düzenleme: 16 Temmuz 2015
  2. slash

slash Katılımcı

Türk metal şimdiye kadar neredeymiş ki şimdi başkalarının emekleri üzerinden nemalanmaya çalışıyor. Yönetimin zaten bir altın sözü vardı. Çelik - İş ise umarım işçiler için hayırlı olur yorum yapmayacağım. İşçilerin yüzü yönetimin kendine çeki düzen vermesiyle tebessüm etmeye başladı . Bunlar motive edici güzel haberler.

3. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Sendikalara hiç bir zaman güvenmedim güvenmemeye devam edeceğim, ayrıca önemli olan işçiye bayram öncesi - arkasındaki iyi niyet veya art niyet konu dışı-böyle bir jest yapılması .....birilerinin kalkıpta benim çabam benim çabam diye tartışmasına gerek var mı?

4. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    O değilde olan işten çıkarılan 80 kişiye olmuş :)

5. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Detayı bilmiyorum ama o 80 kişinin bağlantıları farklıdır... O eylemdeki tutumları farklı olmuştur diye tahmin ediyorum...

Sayfayı Paylaş