Tofaş

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Arkadaşlar, Gartal aracıma uzun kuyrukları aşarak ulaşmış bulunmaktayımdır. :)
Çok düşünmedim alırken. Dedim abi kaça bırakıyorsun? dedi bana 8,000 TL. Dedim sana 7.250. dedi bana gülerek, 7,750...dedim ona 7500 son. İster sat ister satma. Dedi o bana 7600. Velhasılkelam anlaştık...
-Arkadaşlar araç yola gidiyor. Kış lastikleri arkada 2 adet yeni. Önler 4 mevsim yeni... Jantlar yeni takılmış. Eskileri de verdi jantların. USB girişli teyp var. CD çalarlı. Aux lu... :) Navitech navigasyon mevcuttur.
İlk kuş serisi aracım ve uzuuuun yıllar binmeyi düşünmüyorum hiç de... 2 ye bölünebilen bir yürüyen tabut ile kim seyahat etmek ister....
Buralar yayla cenneti gibi... Tam arazi arabası. Beni idare edecektir işe gidip gelirken. Ötesi dert değil. Gayet idare eder.
Vites geçişleri vs çok güzel hakkını yemem... Direksiyon gara direksiyon. Adam kas yapar valla :)
Çok şey beklemiyorum. Kasko yapacağım ama aracıma. Düşünsenize biri bana çarptı... Napcaz. Battık :)...Bittik :confused:
Abi 80 i geçmiyorum. Tavsiye etmem de... Klasik havayı tattırdı bana yalan yok. Sarabilirim her an Mazda'nın klasiklerine...

Abarth ekzuzst dakacağum, Ordu caddelerinde ösek ösek bağıtacağım Elektronik radarların önünde Gartalikoşkomu :)
:cool: Zuhahaha... Yaşasın kötülük :p

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
IMG-20160110-WA0028.jpg
IMG-20160110-WA0023.jpg

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
iSTEMEDİĞİM OT BURNUMUN DİBİNDE BİTTİ... Allah kazalardan sakınsın. Çok temkinli sürüyorum. Yolda hiç araba olmayana kadar bekleyip öyle dalyorum... Dalıyorum derken öyle mazda gibi atik değil, böle ağııır ağırr kendimi asfalta teslim ediyorum abim :)Hayırlısı...

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
Böyle sağ şeritten kolları dışarı sallandır felan. :p
Şaka bi tarafa hayırlı uğurlu olsun.
Allah kaza bela vermesin Olgun.:nazar:

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Ya arkadaşlar benim diye demiyorum ama Gartal deyip geçmeyin, yağmur almıyor, silecekler ektra motorla güçlendirilmiş. :) Yetmez mi yaa :)
Tof tof bir aşk hekası bizimkisi... Beyaz gartalım ya :)

böcek

Katılımcı
Gece gece güldürüyorsun beni allah senide güldürsün :) şaka bir yana güzel araban maşallah temiz kartal temiz uçar göklerde

LG G3 GOLD

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
hayırlı olsun aracın kazasız belasız kullan

kartal deyip geçme yıllara meydan okuyan araçlardan

sen yinede ne olur olmaz diye bagaja 2 tane çimento torbası koy arka hemen atıyor

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Sahinde kisin cimento koymustuk uzun sure sonra cimentoyu bagajdan aldigimizda arabanin yukselmedigi fark ettik :-D

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu yoruma koptum abi :)

Arkadaşlar arkada 4 det eski jantları duruyor... Bagaj mübarek bagaj değil uçak pisti... Kamyon sürer gibi düşünerek kullanıyorum arkadaşlar :)
Bi yayla yaptım fena ya tam dozer... Bildiğin dozer... ;) 3 vitesle hafifcik rampada kesiliyor. ama 1 vitesle yardırıyor valla rampalarda...
1.6 doch motor. 16 V. :confused:

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Hayırlı olsun, kazsız belasız kullanın, mazda 3 dan sonra ööööööööfffffff, pöööööööööf gibi olur heralde ama.

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
@immmir hocam teşekkür ediyorum... Vallahi keyifli geldi bana. Komik yani :)
Camları koları çevirerek açmak vs... (1 kol aldım kırıktı. Fiyat 5 tl :) )
@ezmocesteri hocam denk gelme... Üzerim! Nasıl verdim bu paraları bu araca dersin :) Gartal da yağmur almıyor içeriye dersin :D...hahaha (yarışabileceğim tek kategori-o da şüpheli)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Üst Alt